гіперпігментації і темних плям

Гіперпігментація пояснюється двома основними причинами. Це може бути викликано продуктів або процедур (екологічні причини), або з’являтися в результаті більш природних процесів, як старіння або вагітності (внутрішні причини).
Часу може дати вам деякі корисні підказки. Якщо гіперпігментація з’являється раптово, тобто в шість місяців, ви придбали багато місць і плямами, свідчить про високу ймовірність того, що або процедури або продукту (або обидва) або інших зовнішніх причин був залучений.
Ви можете мати хороший шанс змінити цей стан, якщо раптово з’явився недавно. Якщо пігментація прийшли на відносно швидко, але існує вже давно, то це, ймовірно, глибоко в дермі. Приблизно 40% надлишкової пігментації вплине на епідерміс, а інший 60% вплине на дерму, і буде набагато важче піддається лікуванню.
У вагітних жінок, де меланодермії або хлоазма (темні пігментовані, безперервні області, з нерівними розміри) відбувається, пігмент, як правило, “промити” більше року.
Друга умова, яка працює таким чином, є простим старіння, де почала гіперпігментації або просто плямиста шкіра, пігментні депозитів і нерівномірний тон є функцією в першу чергу недостатньою епідермального росту білка.
З цієї причини, та інших, ви побачите, що майже у всіх випадках раптового настання, де екологічні агента на роботі, загальний знаменник виявляється на основі кислоти актуальним режимом або пілінг серії (у тому числі скраби, пілінги ферментів, мікро- дермабразія).
У цих останніх випадках, епідерміс не змогла витримати нове, здорове зростання білка, так як відшарування сталося на набагато більш швидкими темпами. У результаті, шкіра раптово втратив свою пружність і м’якість і прийняла більш жорсткі, пергамент виглядати і відчувати себе. Інші наслідки цього з’являються як плямиста, нерівний тон і плям. Вони можуть впливати на дуже глибокі шари шкіри.
Але це все сказати, гіперпігментація є зримим свідченням ряд дисбалансів. Питання в тому, як в омолодження шкіри, як відновити бажано вигляд і відновити рівновагу.
Якщо ви виявите, раптових одиночних рівному місці навіть колірного тону (рожевий), гіперпігментація лікування не те, що ви повинні шукати. Більш ймовірно, що це може бути видимим проявом передракових атрофічний кератоз. Це не тривожні видимих ​​доказів, якщо це з’являється, коли під терапевтичний режим, який, можливо, фактично “загорілася” області.
Hyperpigmented тверді вузли можуть бути hypekeratolytic (або гіперкератозом) кератоз, який являє собою передраковий стан, а також. Веснянки і родимок, які були в шкірі протягом тривалого часу, як правило, доброякісного характеру, але пильне спостереження повинно виконуватися для тих в рак шкіри уразливих груп.
Якщо ви страждаєте однією з цих проблем, не впадайте у відчай. Біологічні методи лікування доступні для полегшення цих умовах, навіть якщо хімічні розчини вже зробив більше шкоди, ніж користі для вашої шкіри.