голі засмаги воно бажало

Ви можете бути досить ентузіазму, щоб отримати повне однорідне засмага по всьому тілу. Як щодо засмаги голим? Звучить просто, але …, почекайте … Чи правда, що таке бажане? Чи безпечно це для вас?

Ну, дубильні стало модою для всіх, але основна мета це щось інше. Засмага робиться для збільшення вмісту меланіну на шкіру так, що вона може запобігти і захистити ваше тіло від шкідливого проникнення. І існують обмеження на якій можна засмагати. Гола засмаги, таким чином, гірше у своєму роді, будь ласка, остерігайтеся його. Ось список шкідливих впливів голого засмаги. Знати їх ясно, перш ніж зробити свій розум, щоб лежати нагим під сонцем або штучними Таннер.

Чутливих частин тіла, включаючи груди, статевих органів і пахв, більш схильні до шкідливого впливу ультрафіолетових променів. Ви можете розвинути такі симптоми, як висип і важкої проникнення в шкіру, лежачи голим протягом декількох годин під сонцем або засмаги лампи.

Ультрафіолетове випромінювання проникає цих областях швидше і може призвести до акне або сонячні опіки. Мошонки і губи піхви більш чутлива до високих температур і УФ-випромінювань.
Шкіра грудей у ​​жінки дуже ніжна, тонка і ніжна. Гола засмаги на і часто робить їх надійним і пігментних плям швидко рости на грудях скінів.

Сонцезахисні лосьйони виразно запобігає інтенсивність проникнення через шкіру, але шкідливих променів UVB ще може проникати через молочних залоз і стати причиною раку молочної залози.

Можливість мати рак шкіри підвищується неозброєним засмаги. Нд випромінювань мають шкідливі ультрафіолетові промені проникають через епідерміс шкіри і таким чином маніпулювати імунної системи.

Так що відтепер, якщо ви йдете на засмагу не виконують його голим. Носіть засмаги бікіні або поставити на деякі тканини, щоб покрити чутливих областях. Не засмагають протягом більше 10 хвилин, так як меланін покоління від меланоцитів потребують помірної підбурювання за допомогою УФ-променів. Виконайте засмаги при відносній інтервали, так що ви отримаєте засмаглою шкіри, а також безпечне тіла, вільного від будь-яких проблем. І не забувайте використовувати зволожуючі лосьйони або, вони є захисним щитом для вашого тіла під час сеансу засмаги.