Як позбутися небажаних мішки під очима темні кола

Для мішків під очима темні круги і крихітних ліній, які багато хто з нас називають гусячі лапки, необхідно спеціально розроблені омолоджуючі креми. Є багато на вибір. Це великий бізнес для косметичних компаній.

Проблема в тому, що більшість з них є неефективними. Деякі з них містять інгредієнти, які не може бути безпечним. Інші містять відомих алергенів. Але, найбільша проблема в тому, що це насправді важко сказати, “що до чого”.

Виробники придумують власні торгові марки і не афішують свою “секретну формулу”. Передбачається, що це захистить їх від порушення патентних прав, але безпека споживачів групи, які у нас є право знати, що насправді в області косметики ми використовуємо.

У свій час, це не було великою проблемою, тому що компанії не придумали технологію, яка дозволила інгредієнтів проникати в епідерміс. Але тепер є лосьйони для місцевого застосування, які призначені для проникнення в шкіру і тканини, що входять в м’язах.

Наприклад, одна з нових продуктів для мішків під очима темні круги і зморшки рекламується як “безпечний” альтернатива ін’єкцій ботокса. Інгредієнт (відомий як “Argireline”) працює тимчасово паралізує м’язи обличчя. Довгострокові наслідки для здоров’я використання цього продукту невідомі.

З іншого боку, деякі з найбільш ефективних кремів для мішки під очима темні круги і зморшки і безпечним. Ми знаємо, тому що вони містять рослинні екстракти, природні білки і вітаміни, які зменшують запалення і покращують кровообіг.

«Мішок», який ви бачите під вашими очима насправді заповнені рідиною. Це легка припухлість. Це може бути викликано вік, недолік сну або генетики. Коли рідини не звертаються нормально, накопичуються продукти в них, і в результаті виходить темний коло, схожий на синяк.

Там були низку рішень для вирішення цієї проблеми. За ці роки їх було маски заповнена рідиною, що ви могли охолодити в холодильнику і носити у той час дрімав або відпочинку. Багато людей вважають, скибочки огірка. Ще одна пропозиція полягає спеціальну подушку розроблений офтальмолога, який повинен запобігти тиску на ніжну очну ямку.

Ви можете спробувати їх, але реальне вирішення мішки під очима темні круги та аналогічні проблеми крихітні фрагменти білків, які покращують циркуляцію рідин. Більшість компаній звертаються до них як пептиди. Деякі природні. Деякі створюються синтетично.

Якщо пептиди в поєднанні з цитрусовими біофлавоноїдом (вид рослини антиоксидант), екстракт пасифлори, канадського екстракт бурих водоростей, вітамін Е, коензим Q10 і мед, ви побачите помітне поліпшення. Тепер, якщо все це не присутні в достатній кількості, не можуть не бачити різниці.

Як я вже згадував, компанії використовують власні або фірмові назви для своїх інгредієнтів, ті, для пошуку є EYELISS і HALOXYL, розроблений в Європі. У клінічних дослідженнях було відзначено істотне зниження мішки під очима темні круги і набряклість після всього лише 28 днів використання. Ви можете дати йому спробувати.