Як знати, що пора викинути вашу косметику

Не турбуйтеся, якщо ви один з тих жінок, які думають, що змінюється мода і тенденції раз на три місяці є абсурдним. Багато людей відчувають те ж саме, особливо зараз, коли ціни майже всі зросла астрономічно. Ніхто при здоровому глузді, за винятком, мабуть, ультра багатим, не може релігійно продовжують міняти свій гардероб раз на квартал.

Якщо ви відчуваєте, таким чином, про моду, ви, ймовірно, також зневажають зміна кольору і примх макіяжу промисловості. Електричний синій тіні для повік, які були в моді в січні, можливо, вже моди нетактовність у вересні. Тим не менше, там можуть бути деякі логічні пояснення за цими перетвореннями моди. З одного боку, макіяж не так довго, як сумки, взуття та одяг. Якщо ви цінуєте вашу шкіру і безпека, ви повинні розуміти, що макіяж має терміну придатності, як і інші витратні матеріали.

Тому, коли ви канави ваш макіяж? Ось кілька порад, які можуть допомогти вам вирішити:

зберігання дуже важливо

Так само як і інші сировинні товари, ціни на макіяж знаходиться на підйомі. Таким чином, було б тільки бути мудрим, щоб максимально продовжити термін служби вашого макіяжу стільки, скільки ви можете. Один із способів переконатися, що ваш фундамент, туш або інший крем на основі речі не йдуть прогірклий або застигають передчасно, необхідно зберігати їх у місцях, які є темно і прохолодно. Не залишайте їх у сонячному світлі, тому що деякі з важливих інгредієнтів, таких як консерванти, може розпадатися або зламатися.

Кисень також є одним з ворогів номер один макіяжу. Таким чином, було б краще тримати кришки і ковпачки вашого комплекти краси забезпеченим, коли він не використовується. Залишаючи їх відкритими зробить окислення швидше.

Крем проти порошком

Якщо у вас є відносно гладкою і без дефектів обличчя і ви дійсно не потрібно, щоб приховати своє обличчя з тонни косметики кожен день, це було б краще вибрати основі порошку макіяж, а не крем на основі різноманітності. Порошок на основі фундаменту, консилер, рум’яна або тіні для повік зазвичай триває довше, ніж його кремом на основі аналога.

Правило: щоб викинути ваш крем макіяж через один рік. Коли справа доходить до основи, однак, ті, у яких є нафта в якості бази може тривати близько 18 місяців – набагато довше, ніж ті, які на водній основі. Порошок сортів може тривати протягом 24 до 36 місяців, залежно від того, як зберігати і доглядати за ними.

проти запаху і текстури

Так як насправді немає терміну придатності, зазначеного на коробці або пляшці макіяж, це було б досить складно знати, коли, щоб кинути їх. Як правило, однак, необхідно, щоб кинути ваш фонд та інші приналежності красу, коли він змінює колір, текстуру і запах. Ці зміни зазвичай мають на увазі, що бактерії починають поселятися в ваш макіяж.

будьте обережні з тушшю

Один з декоративної косметики, що вам потрібно звернути особливу увагу на це туш. Багато жінок отримали від очної інфекції з використанням бактерій кишать туші та інші продукти оком. По-перше, ви не хочете поділитися туш з іншими людьми. Поділяючи цю зокрема макіяжу є швидким способом поширення інфекції. Далі, якщо у вас є очна інфекція, необхідно викидати старі туші якомога швидше. Нарешті, туш для вій, як правило, тільки хороше протягом трьох місяців.

ефект ретинолу

Важливо відзначити, що ефективність або потенції Ретинол в косметиці зазвичай триває протягом тільки одного місяця. Однак, не угробити макіяж ще тому, що ви можете використовувати їх, щоб покрити ваші пороку, дати вам рожевим чеки або скрасити ваші очі протягом ще декількох місяців.

Це може бути більш практичним, якщо ви просто купити звичайний макіяж і крем для очей, які можуть допомогти позбавитися від зморшок, опухлі очі і темні кола. Один крем для очей ви можете покластися на вигнання у ваших проблемах очей Eyelastin.