Як захистити себе від фотодерматит влітку

Літній приносить прекрасне, тепле сонце і багато сміху, але вона також може принести з собою багато проблем з шкірою. Фотодерматит, на жаль, одним з них, і це відбувається під впливом ультрафіолетового світла, викликане променів сонця. Але що ж це таке і це може бути шкідливо?

Фотодерматит і його симптоми

Фотодерматит це стан, який виникає, коли шкіра має ненормальною реакції на ультрафіолетове випромінювання сонця. Є два типи стану, гострі Фотодерматит або хронічної Фотодерматит. УФ-промені основному класифікуються за довжиною хвилі і Фотодерматит більш високий ризик, коли довжина хвилі набагато вище.

Цілком можливо, для деяких хімічних речовин, щоб викликати Фотодерматит в шкірі, оскільки є більш ніж 115 різних хімічні речовини і ліки, що ми піддаємо себе кожен день. Алергія може також викликати стан, так само як і пряма токсична дія речовини. Вважається, що деякі імунні розлади, пов’язані іноді може бути винен у стані, такі як харчування і системних недоліків грудок.

Симптоми захворювання варіюються від людини до людини, але вони зазвичай включають сверблячі пухирі, шишки або виступаючі ділянки шкіри. Ви можете також помітити деякі пошкодження, які схожі на екземи та гіперпігментація також часто відбувається занадто. У деяких випадках ви можете зіткнутися з деякими біль, почервоніння і ви могли б у кінцевому підсумку з грипом симптоми, такі як лихоманка і нудота.

Ваш тип шкіри може вплинути на ваші шанси розвитку цього захворювання і, як правило Люди з будь світлої шкіри, червоні і світле волосся, або люди з зеленими або блакитними очима, мають більш високий ризик його. Влітку, якщо ви витрачаєте більше, ніж тридцять хвилин на сонці, ви також знаходяться в небезпеці, і це також залежить від часу ви перебуваєте в НД Взагалі рівні УФ сонця вище пізнім ранком і на початку дня, так що це завжди краще, щоб уникнути сонця в ті часи, коли це можливо.

Профілактика і лікування для Фотодерматит

Якщо ви ще не Фотодерматит, є шанс, що ви можете запобігти його виникнення. Це включає в себе перебування на сонці під час його пікових періодів пізнім ранком і на початку дня, прикриваючи де це можливо і носити сонцезахисні креми, і двічі перевірте, що будь-які ліки ви в даний час, не є потенційним ризиком, поговоривши з вашим лікарем .

Якщо у вас є умова Є способи, ви можете звертатися з нею. Якщо у вас є бульбашки або виразки, які плакали, ви повинні застосовувати прохолодною, вологою пов’язки на них. Цілком можливо, що в деяких випадках, лікар може запропонувати фототерапії для контролю стану.

Це є ще одним поширеним висип, яка викликана піт, нд виробляє. В іншому випадку відомий як малярія, це відбувається, коли піт протоки забиваються або є занадто багато поту. Вони, як правило, щоб розкрити і це дозволяє поту текти якраз під шкірою, яка є причиною висипу відбувається.

Якщо ви виявите, що ваш стан особливо чутлива, вам можуть запропонувати різні терапії препаратом. Азатиоприн часто призначають для того, щоб придушити імунну систему і деякі глюкокортикоїди також іноді використовуються для управління деякими виверженнями шкіри. Якщо ваша шкіра не може лікувати за допомогою фототерапії, ваш лікар може також призначити препарати, такі як бета-каротин, Гідроксихлорохін, талідомід або нікотинамід.

Майте на увазі, однак, що застосування талідоміду дійсно часто викликають проблеми, включаючи вроджені дефекти, і вона ніколи не слід приймати вагітним жінкам або жінкам, які хочуть завагітніти.

Ваш лікар може також пропоную вам змінити ваші звички харчування, як є певні продукти можуть знизити ризик стані, і вони можуть допомогти контролювати їмо. Жирні кислоти є хорошим прикладом, а також додатковий білок.

Загальна обробка залежатиме від кожного окремого випадку стані. Те, що працює для однієї людини, не обов’язково працювати для іншого. Це завжди краще проконсультуватися з лікарем, якщо ви відчуваєте, що ви можете їсти це умова для того, щоб їх дати вам правильне лікування.