Манука Мед для пролежні і виразки на шкірі

Стародавні єгиптяни використовували мед регулярно для медичних цілей. Аристотель описав своє застосування в медицині як і грецький лікар Діоскорид. Мед тепер використовується знову для лікування ран, у тому числі пролежні і виразки на шкірі. Манука мед є преміум меду, виробленого в Новій Зеландії, які використовують бджоли нектар з квіток Манука Буша. Саме це нектар, який містить унікальні цілющі властивості не зустрічаються більше ніде.

Завдяки своїм високим вмістом цукру, Манука мед гігроскопічний, тобто він притягує до себе воду. Бактерії потребують води, щоб вижити і позбавлення води є однією з причин його антибактеріальну дію. Манука Мед також зберігає свою мікробну активність навіть після того, як був розбавлений до рівня, при якому вона вже не в змозі привернути до себе воду. Справді, воно стає більш ефективною.

При розведенні, мед виробляє перекис водню, який може бути використаний в якості миючого засобу рани і дезінфікуючих засобів. Кількість перекису водню виробництва меду досить сильний, щоб вбити бактерії, але досить низько, щоб не пошкодити тканини шкіри. На додаток до своєї здатності продукувати перекис водню в повільного вивільнення чином, Манука Мед також містить інші антибактеріальні сполуки, такі як метилгліоксалю і УМФ, що внесок в його ефективність в лікуванні хронічних ран.

Застосування Манука мед на рану пропонує переваги на додаток до гігроскопічним і антибактеріальну дію. Лімфоцитів (білих клітин крові), які борються з інфекціями стимулюються меду Манука. В-лімфоцити виробляють антитіла, які борються з токсинами, виробленими бактеріями. Т-лімфоцити атакують клітини тіла, які були захоплені вірусами або раку. Ці обидва різко зростати при Манука мед концентраціях до 0,1%, а фагоцити, які поглинають бактерії, які стимулюються в таких низьких концентраціях, як 1%.

Манука мед також має фітохімічного дії (завод хімічних речовин, які можуть захистити проти або запобігти хвороба). Використання цієї болячки та актуальні виразки, здається, працюють, навіть коли традиційні методи не спрацьовують. Для лікування цих типів ран, Манука Мед (або ран продукти, що містять мед Манука) слід наносити безпосередньо на уражену область. Найкраще застосовувати мед марлею або бинтом, а потім покрити уражену ділянку із заправкою Манука Мед. Це тримає Манука Меду на місці. Регулярне застосування Манука Мед на рани дасть позитивні результати. Манука Мед також може бути використаний безпечно і ефективно на тварин.