Ліпосакція Скільки коштує ліпосакція вартість

Дивлячись на ліпосакцію? Вона може отримати трохи заплутаним бачачи широкий діапазон цін наведені для ліпосакції. Ключ до магазинах навколо для ідеальною ціною, що потрібно знати, які фактори визначають вартість. Давайте подивимося на скільки Ліпо витрат, і що ви можете зробити, щоб знизити ціну.

* Середня вартість ліпосакції

Основним визначником ціна є областю, де липа, що робиться. Крім того, скільки жиру видаляються. Якщо ви хочете легку роботу, щоб позбутися від трохи більше навколо живота, він буде коштувати менше, ніж весь макіяж тіла.

Найдорожчий ділянку тіла є верхній частині живота. Ліпосакція там зазвичай коштує близько $ 4000. Більшість частин тіла коштувати від $ 2000 – $ 4000. Цей діапазон включає в себе зброю, нижню частину живота, сідниці, нижню частину обличчя, боках, стегнах, колінах, стегнах і талії.

З областями навколо грудей, можна очікувати, щоб заплатити трохи більше. Ліпосакція на спині варто трохи менше. Це просто ціна на операцію. Існує інших зборів розглянути також. Плата хірурга може бути близько $ 2000, і всі інші збори, включаючи анестезію, використанню засобів та інших зборів, може потрапити ще $ 2000. Швидкість збільшується за кожну додаткову площу вам потрібно для роботи.

* Чому таке ліпосакція так дорого?

Там не багато ліпосакції, чи не так? Лікар прикріплює cannola і висмоктує жир з правою. Хоча це правда, що ліпосакція є однією з найпростіших процедур пластичної хірургії, є й інші міркування. Велика частина плата для забезпечення вашої безпеки під час операції.

Процедура проста, але лікар повинен постійно контролювати ваше кров’яний тиск, частоту серцевих скорочень, баланс рідини в вашому тілі і багато іншого. Ці витрати є навіть більш важливими, ніж сама процедура. Існує також витрати на матеріали, використовувані для процедури. Це не дешево.

* Розташування можна заощадити гроші

Ви, напевно, бачили рекламу ліпосакції в Південній Кореї, Індії і Таїланді. Ці країни пропонують дешеві пластичної хірургії, яка конкурує з місцевими хірургами чиї гонорари вище. Але, є ризики. Ці країни не обов’язково мають ті ж стандарти безпеки, як ми. Ви також можете виявити, якість роботи, щоб бути трохи нижче.

З будь пластичної операції, важливо, що тіло заживає правильно. Якщо клініка пропускає важливі кроки для забезпечення вашої безпеки і належного лікування, вся операція буде втрата.

Ви будете в кінцевому підсумку витрачають гроші знову отримати роботу вдруге. Не кажучи вже про серйозні проблеми зі здоров’ям, які можуть виникнути в результаті меткі хірургії. Ви можете заощадити гроші при виборі місця в Сполучених Штатах. Загалом, міські агломерації “пластикової хірургії збори запустити вище.

Нью-Йорка і Лос-Анджелеса є найдорожчими місцями для пластикової хірургії зробили роботу. Південні штати є найдешевшими. Так як всі вони слідують національним стандартам, ви не знайдете велику різницю в якість виконаної роботи.

Хороший спосіб знайти лікаря дивитися онлайн. Але не йдуть до лікаря тільки тому, що вони дешеві. Переконайтеся, що вони кваліфіковані, ви можете довіряти їм, і вони можуть зрозуміти, що ви хочете зробити. Хоча ліпосакція може здатися дорогим, ціна знизилася протягом багатьох років. У ці дні це набагато простіше для звичайних людей, щоб отримати липу зроблено. Пошук у вашій області і подивитися, що можна зробити.