Волосся – як волосся росте

Оскільки кожна пасмо волосся росте, він проходить через три стадії розвитку: анагену, катаген і телоген. Етапі анагенних росту вашого волосся періоду, який зазвичай триває від 3 до 5 років. В кінці періоду росту фолікул готується до решти. Перехідний період – який зазвичай триває місяць – називається стадією катагена. На цьому етапі нитки і раніше безпечно в фолікулі, а нижня частина фолікул руйнується. Стадії телогена, період спокою, триває від 3 до 4 місяців. Наприкінці стадії спокою, випадання волосся з фолікула, новий волосся починає рости, і новий фазі анагена починається.

Волосся виростають приблизно половину дюйма (1,2 см) на місяць. Нормальні здорові волосся так само сильна, як мідний дріт такого ж діаметру.

Прямі або кучеряве

Я повинен також згадати, що картину Сгортуємість ваші волосся – або їх відсутність – формується в глибині фолікула. Тут, біля коріння волосся, ваші пасма м’якими і гнучкими, пристосовуючись до форму оточуючих волосяні фолікули. Якщо ваші фолікули генетично круглі, вони створять прямим волоссям; злегка овальні фолікули продукують хвилясте волосся, і плоским овальним фолікули продукують кучеряве волосся. Дослідження поперечного перерізу прямий нитки, і ви побачите круглу форму волоса; вивчення перетин хвилясте волосся, і Ви помітите, овальної форми, якщо ви перетинають пасмо кучерявих, ви побачите, яйцевидної форми волосся.

Що все це потрібно робити з кучерями? Круглий поперечний переріз волосся – або пряжі або рядки, або провід – має рівну міцність у всіх напрямках через волокна. Тому що ця форма не має слабких областей, волосся висить жорстко без намотування в собі. Як і у всіх проводоподобних осіб, овальної або плоским овальним поперечним перерізом волосся є найсильнішим через широку частину поперечного перерізу і слабким через вузький поперечного перерізу. Слабких областей не є жорсткими, як сильні області. Замість цього, вони є гнучкими і, ймовірно, обплітає. Це означає, хвилястих або кучерявого волосся має достатню гнучкість по його вузьких перетином заохочувати нитки, щоб продемонструвати (хвилясте волосся) або котушки (кучеряве волосся).

Як хвилястим волоссям дочка прямо волохата мама, я відчуваю себе зобов’язаним запропонувати таку пораду: Не робіть ваші кучерявого дитини відчувати себе усвідомлене про її волосся! Це може пошкодити її довіру і привести до зловживання пізніше удар сушарки та випрямлячі. Не завжди запитаєте вашої дитини, якщо вона відкинула волосся – ніяка кількість чистки не збирається, щоб зробити кучеряве волосся гладкими і це може зробити його ще брудніше!