Видалення волосся на шкірі Перший – експерти лазерне лікування

Шкіра-перше, це медично перевірених лазерної клініки. Ми пропонуємо експертні консультації з лазерної епіляції методи, які клінічно доведено, щоб бути ефективним. З акредитованих техніків лазер, ви в безпеці, знаючи, що ви маєте справу з сертифікованими довіреної організації, який пропонує новітні лазери Candela, золотим стандартом в лазерних технологій видалення волосся.

Чому лазерна епіляція?

Лазерна епіляція революцію, як ми доглядати за волоссям скорочення. Переваги лазерної епіляції переважують традиційні методи, такі як гоління, воском і вищипування.

1. Скорочення Лазерна епіляція є постійним.
2. Лазерна епіляція позбавляє врослого волосся.
3. Лазерна епіляція є економічно ефективним. У більшості методів видалення волосся, витрати накопичуються, навіть якщо вони не виробляють постійні результати.
4. Лазерної шкіри спочатку відносно безболісно.
5. Лазерна епіляція є час заставки.
6. Лазерна епіляція дає вам впевненість. Вам не доведеться турбуватися про небажані волосся знову.

як це працює?

Лазерна епіляція є продуктом велике нововведення. Шкіра Перші лазери були схвалені TGA (Терапевтичне адміністрації товарів) для безпечного і ефективного видалення волосся. Наші лазери мають найвищі темпи повторення і найбільший розмір плями знаходяться в такій технології. Це означає, що він працює безпечно видалити тіла і волосся на обличчі, не пошкоджуючи структуру шкіри.
Наш лазер має точних контрольованих імпульсів, оптимізовані спеціально для цільової волосяного фолікула. Пігмент поглинає енергію, яка проходить вниз до кореня потім руйнує фолікул, так що волосся утруднений.

цикли росту волосся

Активний ріст волосся проходить три основних цикли (анагена, катаген і телоген), в якому Лазерна епіляція була розроблена для інтеграції в рамках процесу для досягнення цієї тривалий ефект.

1. Стадії зростання (анагена): Це де волосся в її найбільш активній фазі – корінь волоса надійно прикріплений в шкірі, де меланіну (пігменту) в достатку. Це також сцени, де Лазерна епіляція є найбільш ефективним.

2. Перехідному етапі (Катаген): волосся на корені і в даний час, поки він буде. З лазерної епіляції, волосся відділяється від кореня і випадуть на своїх власних. Тривалість цього процесу може бути від 2 днів до тижня

3. Стадії спокою (телоген): волосся відокремлені від коріння і більше не зростає. Ця стадія може тривати від одного тижня до до одного року перед циклом повертається до стадії зростання.
неактивних волосся

Волосся, які є неактивними є ті, які ще не активована гормонів. Є близько 2500 волосків на квадратний дюйм, і все ж, тільки менш ніж 100 волосся активно ростуть. Гормони викликають активацію циклу росту волосся, і тому ріст волосся найбільш активний в період статевого дозрівання і менш активними в літньому віці. Волосся повинні бути активними для того, щоб лікувати лазером. Ступінь Лазерне лікування буде залежати від вашої генетики макіяж, який виробляє певну кількість гормонів.

меланін

Меланін є кольором присутній у волоссі (пігментів). Лазерний світло набагато більш сприйнятливі до темні об’єкти, і саме тому лікування темніше волосся набагато ефективнішими. Крім того, чим більше контрастність людина має своє волосся і шкіру, тим більше ефективної обробки.