як зробити духи використанням горілки.

Створення власних парфумів у домашніх умовах просто і весело. Горілка є ідеальним інгредієнтом для домашніх духів, так як він допомагає підкреслити аромат і зберегти аромат, що не пересилюючи духів. Етиловий спирт міститься в горілці і інших розріджувачів парфумів може висохнути шкірі. Використовуйте замість горілки спирт парфумера при створенні суміші цитрусові парфуми, тому що це не має майже ніякого аромату і має тенденцію до підвищення аромат істотних суміші нафти. Ця стаття пояснює створенні духів використанням горілки.

Процедура створення парфумів використанням горілки:
Що вам знадобиться:
• Пластикова плівка
• дистильована вода
• Горілка
• Мірний стакан з розливного носика
• Ефірні масла
• гліцерин
• темній скляній пляшці з щільно закривається кришкою або скляній пляшці з пробкою або кришкою скла або пластику мірні гуртки, ложки, крапельниці і посуду.

Процедура:
Крок 1: Більшість рецептів духів закликають до 1/4 чашки 100-горілка, яка має відношення 50 відсотків води і 50 відсотків алкоголю. Smirnoff і абсолютного бренди є прикладами. Основний рецепт парфумів використанням горілки рекомендує 1 ч. л. ефірного масла на 1/4 склянки горілки.

Крок 2: Використовуйте скляну або пластикову піпетку для вимірювання достатньо ефірного масла, щоб заповнити пластиковий чайній ложці. Зверніть увагу на кількість крапель використані. Комбінат 25 крапель ефірного масла в вимірювальну чашку з розливного носика. Ви повинні використовувати як мінімум три або більше сортів ефірні масла для ваших парфумів створити глибокі і складні аромати. Наприклад, ви можете спробувати п’ять крапель сандалового дерева, 10 крапель бергамоту і 10 крапель ефірного масла чорної смородини.

Крок 3: Додайте п’ять крапель гліцерину для духів. Гліцерин є фіксатором і буде і далі сприяти парфуми, щоб зберегти свій аромат.

Крок 4: Додайте 2 склянки дистильованої води і 3 ст. горілки в мірний стаканчик. Розмішайте суміш. Перевірте інтенсивність аромату, утримуючи духів на відстані витягнутої руки в той час як запах цього. Якщо запах не є достатньо сильним, додайте одну краплю олії в той час, тому що в цей момент ви повинні перевірити ваші парфуми для того, щоб визначити, якщо ви хотіли б додати трохи ефірного масла. Якщо це так, додайте одну або дві краплі за один раз і тест знову. Але не додавайте додаткових горілки. При використанні 100-горілка, щоб вода / спирт у співвідношенні 50/50.

Крок 5: Розмішайте суміш добре і ретельно залити парфуми в темну скляну пляшку з щільною кришкою Місце. Струснути духами і поставте пляшку в прохолодному сухому місці. Ви повинні дозволити ваші парфуми погодитися на принаймні 12:00 перед використанням. Адже Перевірте свої парфуми для алергічних реакцій і сухої шкіри, помістивши кілька крапель на точки пульсу.