цвяхи для котів природно-буф-

Нарешті чоловіки можуть відполірувати з гордістю.

“Meterosexual чоловічий” є новою людиною нульових. З ростом красивих Девід Бекхем, не кажучи вже голлівудські зірки, як Клуні та Хартнетт, які просувають останню лосьйони після гоління і зволожуючі, чоловіки вивчали їх «жіночі» сторони з гордістю. Вам потрібно всього лише включити телевізор або фільм хоч якийсь журнал, щоб зрозуміти, що чоловіки стають настільки ж марно, як жінки.

З тих пір про запуск manbag в 2006 році, косметична промисловість скористалася цьому швидко розвивається нішу і створив макіяж розділ тільки для чоловіків. Британських здоров’я та краси Superdrug роздрібного випущений Manscara і Гай-лайнер на ринок минулого року, щоб дати чоловікам можливість “прикрасити” себе і підкреслити свої найкращі активи, так само, як ми можемо.

Тим не менш, ми повинні розглянути переваги здоров’я Чоловіча стрижка, а також естетичне / косметичної боку, які в даний час зробити більш доступним і прийнятним для чоловіків, як вони, природно, стали більш зацікавлені в, і в курсі, як доглядати за своїм шкірою обличчя і тіла. Як і жінки, не всі люди наділені красою, висоти чи ідеальний колір обличчя, так що це завдяки бурхливо розвивається косметичної промисловості, що чоловіки можуть більше піклуватися про свою зовнішність за допомогою лосьйони, мікстури і дивний інструмент “макіяж ».

Після костюм, ORLY щойно випустила свою нову нігті лак для чоловіків, щоб допомогти виконати це новий погляд на чоловіків. Не тільки краса продукту, цей лак захищає і зміцнює нігті в простий і швидкий процес. Три-в-одному додатку, це блиск має верхній шар, базовий шар і підсилювачем все в одному. Ні для кого чіп-доказ, тривалий і він точить природно – так ніяка потреба в постійному обслуговуванні, ідеально підходить для зайнятих холостяків міста. Один-два шари цього тонкого, матовий лак запобігає нігті від злому і зберігає їх здоровими в той час як світлий колір імітує природний »відшліфованою” ефект – без, “дівчатко” блиск.
“Цвяхи для чоловіків” використовується в професійних салонах нігтя по всій Америці, і продається за $ 6,99-чистої угоди. Якщо Бекхем може рок алмази і Клуні запашні зволожуючий крем, то всі чоловіки повинні прийняти свою жіночу сторону і отримати з блиском.