полегшити ваш шрамів від вугрової висипки – дешевий і ефективний домашній маски для обличчя

Ймовірно, найдешевший, готові маски для обличчя є ті, які можна придбати в універмагах. Але ці маски для обличчя містять штучних інгредієнтів, які не можуть бути придатні для чутливої ​​шкіри.

Йогурт-вівсянка-лимонний сік маски

Йогурт, вівсянка, і лимонний сік не тільки смачний, їх також можна використовувати для формування маски для обличчя, яке є ефективним, щоб полегшити ваш шрамів від вугрової висипки. Образотворчих вівсяної може бути використана в якості природного ексфолиант, які допоможуть згладити обличчя.

мускатний горіх і молоко паста

Це може звучати як десерт, але мускатний горіх і молоко паста дійсно працює в якості лікування акне шрам. Використовуйте одну частину порошку мускатного горіха, одну частину молока (з використанням свіжого молока для кращої узгодженості). Залиште це на обличчя на декілька хвилин, потім змийте теплою водою. Це також може бути використаний в якості нічного маска для обличчя. Після використання декількох тижнів, см. значного полегшення шрамів від вугрової висипки.

Майо маски

Багато людей вже деякий час спостерігаємо великих результатів за допомогою яєчних білків. Але якщо вам потрібно використовувати маски, яку можна залишити на обличчі, при цьому деякі домашніми справами, то це могло б просто зробити. Створіть домашній майонез з яєчними жовтками і оливкове масло. Використовуючи кухонний комбайн, це кращий майонез маски ви могли коли-небудь використовувати у вашому обличчі, тому що він не має жодних штучних добавок і спецій, які можуть подразнювати шкіру. Ця маска дійсно може полегшити вашу шрамів від вугрової висипки.

Спробуйте ці домашні маски для обличчя і спостерігати, як вона може полегшити вашу шрамів від вугрової висипки при регулярному використанні. Необхідно запам’ятати: будьте терплячі з режимом, тому що це не в одночас лікування.