позбутися веснянок – веснянки керівництво видалення

Ви хочете позбутися веснянок миттєво? Потім виконайте те, що ірландські рекомендуємо: помазати особа з кров’ю бика або зайця і ваші проблеми закінчилася!

Занадто важко для вас? Перевірити це превентивний захід від філіппінців: не будете їсти барбекю або будь смаженої їжі в Страсну п’ятницю, щоб не є веснянки.

Хоча лікарі кажуть, що веснянки є нешкідливими і не означають, проблеми зі здоров’ям, багато людей не хочуть їх. Це зрозуміло, так як ці пігментні клітини можуть змусити вас виглядати потворно і старих. Можливо, в цьому причина, чому наші предки відчайдушно намагався усунути їх. Не дивно, що вони придумали ці дурні забобони про ластовинні – деякі з яких збереглися й донині.

Енциклопедія забобонів, фольклору і окультних наук світу опублікований в 1903 році пропонує захоплюючий погляд на нав’язливу ідею стародавньої людини з веснянками і його бажання, щоб видалити їх. Він каже, що веснянки навколо очей означає, що ви будете тонути до смерті!

Щоб підняти це прокляття (і видалення веснянок), автор пропонує кілька варіантів. Ви можете мити в росі до сходу сонця в перший день травня. Якщо ви тільки що прочитали це зараз і зрозумів, що це вже вересня піти на цвинтар і вмий обличчя твоє в будь урні ви знайдете там. Третій варіант є різновидом першого – промити роса від пшениці до сходу сонця.

Якщо пшениця проблема, молоді конвалії зібралися перед сходом сонця буде працювати так само добре. Руб їх на обличчя, щоб прибрати веснянки. Більш простий спосіб полягає в підрахунку ваші веснянки, обернути цю ж число каменів у папірець і викинути. Той, хто піднімає цей документ успадкують ваші веснянки!

Остання порада перевтілюється в усі нові книги для дітей Списки Сандрою і Гаррі Choron. Старе народне лікування пропонує терти веснянки з Пенні і викинути. Бідна душа, яка знаходить копійки отримає ваше веснянки! Або змішайте пахту з лимонним соком і застосувати це до вашого обличчя разом з живою жаби!

Овідій, найбільш читаних римський поет, рекомендується мити Pharian від веснянок. Цей екзотичний скраб був з крокодилової нутрощі і був гарантований для відбілювання шкіри. Німці, з іншого боку, вважається, що дощова вода знайдені на надгробних плитах великий боєць веснянки.

У прикмети: 10000 Вам дійсно потрібно редакцією Вільяма Керролл, дітей попереджали не піп стручки з кленового дерева в обличчя один одного або вони швидко розвиваються ластовинням. Березневий сніг водою або лимонним соком, як кажуть, хорошого для видалення веснянок. Якщо ви можете переварити його, більш ефективного лікування є миття особи з вашої власної сечі або змащуючи коров’ячого гною. Мокрий підгузник дитини також зроблять.

На щастя, ми ще далеко від наших предків, коли справа доходить до боротьби ластовинням. Сьогодні у нас є різні анти-веснянки креми, які є безпечними і ефективними. Більшість з цих продуктів легкі у використанні і може полегшити веснянки протягом періоду часу. Популярний вибір Lumnaderm, відбілюючий крем, який усуває веснянки, непривабливі плями віку, сонячні плями, плями і гіперпігментації. При використанні за призначенням, буде балансувати Lumnaderm нерівномірні відтінки шкіри і висвітлити вашу шкіру.