натуральний зволожувач, а не хімічних речовин

Якщо ви, як багато хто з нас, і з використанням хімічних речовин на шкіру не сидить добре з вами, натуральний зволожувач, що вам потрібно використовувати. Інгредієнтів в цих шкіру зволожуючий продукти працюють так само добре, а іноді і краще, ніж хімічні речовини.

Хімічні речовини можуть бути шкідливі для шкіри, і навіть для нашого здоров’я. Все, що ми натерти на нашу шкіру в кінцевому підсумку потрапляє в нашу кров, так що якщо ви подаєте заяву отруйні ви отруюють себе.

Акриламід часто зустрічаються в кремах для обличчя і крем для рук. Це хімічна речовина передбачається, викликають пухлини молочної залози. Я не знаю як ви, але я можу зробити, не даючи собі рак молочної залози через крему для обличчя я використовую. Є ефективніші способи, щоб мати гладку м’який колір обличчя крім використання шкідливих продуктів з цим у ньому.

Візьміть масло виноградних кісточок, наприклад, він буде гідрат шкіру з багатими лінолевої кислоти і кілька ефірних масел, які ви знайдете в натуральний зволожувач. Це також допоможе зменшити розтяжки, якщо ви недавно народила дитину, і Ви хочете помістити ваші бікіні без тому на ці марки.

Я в моєму п’ятдесятих так що ті дні залишилися в минулому для мене, але деякі з вас там читають цю могли б знайти себе на цьому етапі в житті, так що це просто ще один привід використовувати це великий природний зволожуючий крем. І це також є антиоксидантом так що омолодить вашу шкіру від вільних радикалів збиток, нанесений сонцем поки ви сидите біля басейну або на пляжі.

Бабассу є віск, який також пом’якшує шкіру надаючи їй гладкою бархатистою. Це створює невидимий бар’єр для утримання вологи, яка допомагає тримати пил і бруд з. Він робить це, не забиваючи пори як мінеральне масло робить, так що це набагато здоровіше для вашої шкіри.

Говорячи про мінеральному маслі, це насправді шкідливо для вашої шкіри, тому що вона не дозволяє вашій шкірі, щоб видалити токсини. Один з робочих місць шкіри, щоб видалити токсини через пори. Коли вони забиті з мінеральним маслом, що завдання не зроблено.

Натуральні продукти набагато безпечніше у використанні і не викликають роздратування шкіри, як багато хімічних речовин. Це відмінні причини піти природних замість штучних.

Ще один чудовий природний зволожувач є масло авокадо. Це з високою поживною цінністю і обробляє багатий глибоко проникаюче масло для лікування і зволожують шкіру.

Вона продовжує працювати, і буде тримати вашу шкіру м’якою годин після його застосування. Якщо ви хочете, щоб знайти продукти з цими великими природними речовинами я їх перевірити мій веб-сайт нижче.