міні або повному підтяжку живота, яка є найкращим варіантом,

Дивлячись на ваш шлунок, ви можете побачити один або навіть декілька речей, які ви хотіли б змінити. Є багато різних процедур абдомінопластика, які допоможуть вам згладити і тон вашого шлунку. Ось кілька поширених питань про складки живота.

Як я дізнаюся, що я хороший кандидат?

Хороший кандидат на цю процедуру Людина з надлишком, в’яла шкіра навколо міделя після втрати ваги або вагітності, має небажаних розтяжок, м’язи, які відокремлені або ослаблені, і тих, хто хоче більш гладкою, плоский живіт. Якщо ви палите або мають історію серйозних захворювань, ви хочете, щоб виявити ці до хірурга, щоб забезпечити Вам підходять на операцію.

Які види абдоминопластики є в наявності?

Є тепер багато різних методів і прийомів, наскільки це лікування турбує. Традиційна досі використовується для видалення великих ділянок провисання шкіри і підтягнути основні м’язи. Міні защипами використовуються, коли проблемна область знаходиться трохи нижче пупка і шкіра має велику еластичність.

Нижня частина тіла ліфт є поєднання традиційних живота з іншими процедурами, які допомагають видалити надлишок шкіри і жиру навколо нижньої частини спини, сідниць і стегон. Остання техніка, яка набирає популярність ендоскопічне живота. Це для людей, які потребують незначних посилення м’язи живота і згладжування і має набагато більш короткий період відновлення, ніж будь-яка інша форма абдомінопластика.

Чи буде шрам бути помітним?

Це в значній мірі залежить від типу абдоминопластики ви пройти і як ви зцілити як особистість. Традиційні методи і нижнього підйомника тіло буде включати в себе дуже довго розрізи, які зазвичай працюють від тазової кістки до тазової кістки і близько лобкової області. Хірурги роблять все кращі зусилля, щоб зробити ці розрізи легко сховати під одягом, але це не завжди можливо.

Міні Пластика живота буде менше рубців, але вона все ще може бути видимою. Абдомінопластика процедури з найменшою кількістю рубцевої тканини є ендоскопічна підтяжка живота. Під час цієї процедури, крихітні розрізи створюються в лобкової області або всередині пупка, які практично невидимі. Видимість Вашого шраму також залежить від того, як гояться. Люди схильні до келоїдних рубців або мали проблематично зцілення в минулому, можуть виявити, що рубці більш помітні.

Скільки часу буде потрібно для відновлення?

Відновлення завжди буде змінюватись в залежності від людини, але в цілому, традиційна процедура займає від трьох до чотирьох тижнів, перш ніж більшість регулярну діяльність може бути відновлена. Через кілька місяців будуть необхідні до більш суворих заходів, таких як фізичні вправи можуть бути зроблені. Якщо у вас виникли повну нижню підйом тіла, вам може знадобитися ще кілька тижнів відновлення, в той час як міні-та ендоскопічні Пластика живота може знадобитися тільки два тижні відпочинку.

Чи є процедура безпечна?

Ризики і ускладнення рідкісні, але можливі. Потенційні проблеми кровотеча, інфекція, надмірна синці і набряки, некроз шкіри, і погане загоєння. Щоб зменшити ймовірність цих ризиків, вибирати сертифікований і кваліфікований пластичний хірург і дотримуватися всі перед-і післяопераційних інструкцій. Повідомити нічого ненормального або тривожний медичний працівник негайно.