колір волосся тенденції – нова ви

Сучасні тенденції кольору волосся визначаються в рух у бік розслабленої гламуру. Здорові, блискуче волосся, з великою кількістю руху, і все ж доглянутими. Колір визначається – це або пастельних блондинок, у чистій, крижаним тоном. Або холодним коричневим, блискучим або червоні. Цей крок, безумовно, був далеко від коричневих червоні, хоча, якщо це особистий вибір, або відповідає вашим тоном шкіри найкраща, не бути рабом моди!

Ось деякі ідеї, які поєднують в собі новітні тенденції кольору волосся у Ваш стиль:

Двостороння забарвлення – знизу, вибрати більш темний колір, як шоколад, і зверху, і для більшості з волосся, вибирайте більш світлі відтінки, такі як мідь і бронзу. Чим темніше колір рамки вашого обличчя, і якщо ви йдете на будь-якому кіно чи кучері при укладанні, ви побачите, що контрастує з більш світлими кольорами. Але основні кольори, коли волосся випрямляються буде більш легкі. Це здорово для різноманітності.

Спробуйте колірних поєднань, як кава, стільникові і золотий сироп на більш тонкий, шаруваті ефект.

Для брюнеток, хто любить шоколадні коричневі, спробуйте кілька золотих моментів, щоб розбити плитку шоколаду, якщо Ваше обличчя і колір шкіри не може впоратися з щільністю такого багатого темного кольору. Це дійсно допомагає визначити свою зачіску, і набагато легше носити.

Якщо ви любите дуже темні кольори, спробуйте коричневий чорний, а не прямими чорними. Або отримати ваш перукар змішати в деяких синій чорний в коричнево-чорний, щоб надати йому більшої інтенсивністю, але без суворості суцільного чорного лестить всіх тонів шкіри. Крім того, спробуйте змішати в деяких карамелі і рожево-червоної фольги з підставою фіолетовий коричневий чорний. Якщо вони використовуються творчо і стримано, ви можете зберегти зовнішній вигляд дуже темний і таємничий, з кількома колірними відтінками показ.

Для блондинок, спробуйте змішати золотистий блондин з дуже легким попелом. Або для більш тонких, але контрастний вигляд, мають кінці Боб кольорових пастельних коралів.

Якщо ви хочете спробувати відтінки платини, замість того щоб йти на жорсткі білий, спробуйте більш м’який білої платини злегка тоновані з рожевим.

Для досить натуральна блондинка погляд, спробуйте сплайсингу кілька гвоздики і світло фольги золи через блідий, золотистий відтінок бази.

Рудоволосі: Піду багатий, вогненної міді з темно-коричневим знизу, як гвоздика. Це добре працює на довгому волоссі і середньої довжини волосся.

З іншого комбінації червоного, спробуйте кайенский перець, мускатний горіх і перець.

Для дійсно яскраві кольори змішуються з більш темним підставою, від котлів, спробуйте рожевий червоний поєднання чорної смородини та малини соусом.

Для чогось більш обурливим і індивідуальні, піти на яскраві бахромою, скажімо, в рожевому, і кілька фіолетових кінцях.

Якщо ви хочете щось просто вражає, але не такий барвистий, просто перейти на більш легку, ніж зазвичай Highlight. Поки вона зі смаком зроблено, це буде відмінно виглядати. Не намагайтеся повторити це вдома!

При виборі кольору, бути в курсі того, що це теплий відтінок або прохолодній тіні. І майте на увазі, скільки кожного кольору буде на вашому волоссі. Які тіні, або тон, ви хочете домінуючим бути? Ви хочете тонкий ефект, або більше вражаючим однією? Якщо контрастний колір не буде в невеликих кількостях, щоб зігрітися тонів разом, і холодні тони разом, незалежно від того, чи є вони світлі, коричневі, чорні або червоні. Наприклад, шоколадно-коричневий моменти добре виглядати з теплою ванілі, хоча самі кольори досить сильно відрізняються.

Ви можете використовувати різні тони разом. Але це залежить і від вашого тону шкіри, то, як застосовуються кольору, і скільки кожної використовуються. Якщо ви збираєтеся для цього підходу, думаю, контрастні тони, як художник був би, і бути розумним про його розміщення.

Література:
1. волосся зараз, n2/06