домашні маски для обличчя для миттєвого природний блиск

Він часто бачив, що по догляду за шкірою ми купуємо з ринку призводить до великою кількістю побічних ефектів. Так що завжди краще використовувати або домашні рецепти краси або рослинних продуктів для догляду за шкірою. Маски для обличчя пропонують кращий захист у боротьбі з шкірними захворюваннями.

деякі корисні домашні маски для обличчя для природний блиск шкіри

1. Авокадо маска для обличчя-Маш половина авокадо і застосувати його на обличчі ретельно скрізь і хай залишається, поки вона висихає повністю, а потім змийте холодною водою.

2. Огірки Йогурт маска для обличчя-Зробіть пюре ½ огірка і 1 столову ложку йогурту в блендері і нанесіть її на обличчя рівномірно. Залиште його на обличчя на 10-15 хвилин, а потім змийте холодною водою.

3. Банан Йогурт Мед маска для обличчя-Маш банан ретельно і змішайте його з 1 чайною ложкою меду і 2 чайними ложками йогурту і нанесіть її на обличчя рівномірно. Залиште його на обличчі, поки шкіра поглинає.

4. Яйце мигдалю маска для обличчя-Це дуже добре для сухої шкіри. Удар 1 яйце і додати 1 чайну ложку мигдалевого масла, щоб його і змішати його і нанесіть її на обличчя рівномірно і залиште на 10-15 хвилин. Промити його після цього холодною водою.

5. Кукурудзяне борошно-маска для обличчя Візьміть достатньо кукурудзяного борошна, які будуть необхідні для обличчя і змішайте його водою і зробити товстий щільний пасту і нанесіть його круговими рухами на обличчя, а потім залишити його на 10-15 хвилин.

Відмова від відповідальності: читач цієї статті, повинні проявляти всі запобіжні заходи, слідуючи інструкціям на домашні засоби з цієї статті. Уникайте використання будь-якого з цих продуктів, якщо у вас алергія на нього. Відповідальність лягає на користувачів, а не з сайту або письменник.

Copyright © Nick Mutt, Всі права захищені. Якщо ви хочете використовувати цю статтю на своєму сайті або в розсилці, зробіть все URL-адреси (посилання) активними.