гель манікюр і педикюр в кращих салонах Нью-Йорка нігтів

З святкової вечірки в Нью-Йорку сезону потрапити в повному розпалі, там, чи не AOS просто немає часу на відколи манікюр і педикюр. На щастя, з OPI Soak Off, No-Chip Манікюр та педикюр гель, лак для нігтів виграли, АОТ чіп для цілих два тижні – це, AOS, що кожна гламурна сторона Манхеттена дівчина довго чекали!

Цей новий, цілком природно, але надзвичайно пружним гелем нігтями виграли, АОТ чіп, тріщини або перерву на повний 14 днів, А. І. незалежно від кількості Віддяки страв ви готуєте або скільки різдвяні свята ви відвідуєте! Це, AOS одним з найбільш розкішних процедур доступні в Нью-Йорку і напрочуд недорого. Наприклад, нагородами Dyanna Spa в Манхеттені, визнана кращою манікюрний салон в Нью-Йорку Citysearch пропонує лікування починаючи з всього лише $ 25,00. Це означає не тільки можна заощадити купу грошей на манікюр і педикюр, але ви, Äôll також заощадити час і зусилля, уникаючи всіх цих Поповнити поїздки в салоні.

Діє з невеликий горщик з кисть, як кисті, OPI гель колір салону тільки для професійного застосування продукту, які повинні застосовуватися в поєднанні з УФ-лампою для правильного налаштування продукту. Є 34 кольорів на вибір, так що вам ніколи не доведеться жертвувати стилем для зручності. Він має високу обробку блиск, який буде тривати протягом двох тижнів з нуля сколюється і не лущиться. Більшість салонів пропонують лікування в OPI, AOS найкрасивіших і найбільш популярних відтінків. Потім, коли ви, Aore готові, щоб видалити його, тривалий гель лак формулюється легко витримує з ацетоном означає, що він, AOS відмінно підходить для ослаблених або пошкоджених нігтів. За допомогою цієї процедури, кутикула ніколи не обрізається, а замість цього відсунув для очищення нігтя, як різання кутикулу наносять шкоду в цій конкретній процедури.

За даними Chicago Tribune переваги OPI НЕ чіп манікюр не є:

1. Польські сохне швидко і ретельно. Коли ви тягнете руку з лампи, ви не можете це вм’ятина або зруйнувати. Технік застосовується базовий шар, колір і верхній шар, з УФ-затвердіння між ними. Застосування займає близько 30 хвилин початку до кінця. Це миттєво 100 відсотків сухої, що вельми дивно.

2. Він триває два тижні. Це дійсно може тривати довше, ніж це, але через 2 тижні ви можете побачити зростання нігтів.

3. Він як і раніше мерехтить на 14 день. Блиск фактора з цим досить неймовірно.

Важливі речі, щоб відзначити, OPI гель лак повинен бути видалений в салоні, застосовуючи 99 відсотків ацетону на цвях протягом 10 хвилин. Це може призвести до ослаблення нігтів, так що кондиціювання нігтьової згодом має важливе значення.