волосся коси, тче і багато іншого

В Альфа Галерея плетіння, ми сповнені рішучості, щоб допомогти вам виглядати і відчувати себе краще, і ми вважаємо, що здоровий догляд за волоссям, нігтями і шкірою є невід’ємною частиною здорового способу життя.

Для досягнення найкрасивіших і здорових результатів можливо, ми використовуємо одні з найкращих продуктів, доступних в індустрії краси сьогодні.

В Альфа Салон Галерея Плетіння ми розробимо погляд, щоб відповідати вашій особистості та способу життя. Від налаштування косу / ткати стилі щоб рекомендувати кольору волосся, які підвищать ваш тон шкіри і колір очей. Ми вважаємо, що це наша честь повідомити вам про всіх великих варіантів дизайну, які доступні для вас.

Існує набагато більше, щоб великий стиль, ніж просто крою і кольору. Які нам здаються особливо заохочуємо наших клієнтів, як правильно доглядати за своїм волоссям, шкірою і нігтями в домашніх умовах. Наші співробітники широко навчені завжди призначить відповідне режим догляду для ваших конкретних потреб.

Ми працюємо на завідувача заміщається тільки основи. Таким чином, ми можемо взяти час, необхідний для аналізу вашого волосся і потреб. Ми не поспішати через цей процес і ми пропонуємо наші пропозиції для вашого стилю на основі вашого способу життя, лицьової тон і останніх тенденцій.

При установці УО вашого призначення попросити власника, Леслі.

ми перебуваємо на 22 с. 28th St в Гаррісберг. 17103

Наш телефонний номер 717-236-8771.