Як стрес оздоровчий ефект і оздоровчі

Він може почати рано вранці, коли ви застрягли в годину пік. Це тільки посилюватиметься в роботі. Потім назад додому вночі справу з муками своїх дітей на день. Це стрес. І це присутнє майже у всіх наших життів. Які наслідки цього широко поширеного стрес? Яким Стрес ефект?

Стрес може мати серйозні наслідки для обох наше психічне і фізичне здоров’я. Ці прояви можуть набирають чинності негайно, або вони можуть бути затримані за своїм впливом. Найбільш яскравим прикладом останнього є посттравматичний стресовий розлад (ПТСР). Найбільш поширеними негайного ефекту підвищений артеріальний тиск і прискорене серцебиття.

Так поширеною є проблема, що дослідження показали значне більшість офісних і візитів лікаря, а також серйозні хвороби може принаймні частково пояснюється, що лежать в основі стрес. Бачачи масштаби проблеми, ми добре служили, щоб повністю вивчити і зрозуміти, як стрес впливає на наше здоров’я в цілому.

Велика частина проблеми полягає в тому, що стрес може існувати без перепочинку створення умов, які завжди присутні. Вони називаються хронічними захворюваннями. Деякі з них, включаючи високий кров’яний тиск, особливо мерзенних що призводить до дуже серйозних наслідків. Є багато внесок у високий кров’яний тиск в тому числі, що стосуються дієти, але стрес є високо в списку.

Більшість фізичних проявів стресу, який призводить до несприятливих наслідків для здоров’я відносяться до виробництва організмом адреналіну. Цей гормон служить для підготовки тіла для будь-якої потенційної небезпеки. Один у почуття посилюються, серце качає кров, і вона містить кисень швидше, і учнів, щоб змінити гостріше зір.

Коли це можливо, відповідь тілесні може врятувати ваше життя. Тим не менш, у випадку активації стресів повсякденного життя він може бути смертельним. Високий кров’яний тиск було пов’язано з хворобами серця, інсультом та іншими потенційно небезпечними для життя подій. Адреналін може бути корисно і, звичайно, цікаво, але вона також може бути смертельним ворогом.

На додаток до фізичних ефектів, стрес може мати значні наслідки для здоров’я психічного. Кожен, хто читає це, знає, що стрес зазвичай не збігаються з щастя. Стрес межі свого терпіння, викликає раптові зміни настрою, і служить зірвати сім’ї та трудові відносини. Ці ефекти можуть виявитися однаково шкідливі як фізичні.

Він присутній, і, швидше за все, буде залишатися такою, серед всіх нас. У світі понад виходить в технологічне століття, прогнозується, стрес підніме голову в усьому світі, що розвивається, щоб відповідати рівням бачив в Америці. Набагато більше буде задавати питання, як робить Стрес ефект.