Як позбутися герпесу над губою – Поради для позбавлення від герпесу вище ваших губ

У мене є маленька червона лінія вище моїх губ. Мої друзі кажуть, що це герпес, і це дратує мене. Я спробував засіб зубна паста, і це не працює. Я надягаючи помади теж. Деякі люди кажуть, щоб отримати L-Lystine або щось на зразок цього. Будь-які поради? Чи повинен я отримати L-Lystine? Якщо це так, де я можу його отримати? Як позбутися герпесу Над ваших губ?

Якщо ви також хочете знати, як позбутися герпесу на губах, то це допоможе вам. Лізин є першою лінією оборони. Ви повинні отримати деякі вітаміни і лізин прийняти 1000 мг 3 рази на день, поки не пішов, а потім конус вниз дозуванні. Якщо ви отримуєте ці та вимикання ви можете взяти (1) 500 мг на день протягом вкладці профілактики. Багато разів люди можуть також відчувати їх на найближчі і може початися тоді також. Вони також роблять різні герпес помада для губ з лізин та інші різні заспокійливі інгредієнти, які я рекомендував би теж. Нарешті, вони також роблять патчі тепер, коли ви можете носити в ліжко, щоб допомогти залікувати їх на ніч. Я рекомендував би робити весь цей режим для швидкого виправлення.

Carmex також допоможе, і ви можете отримати L лізину в вітамін проходу в продуктовий магазин. Крім того, спробуйте Abreva. Треба також зазначити, що вірус герпесу (герпес) знаходиться в нервах і стає більш активним, коли ваша імунна система, і коли ви підкреслили. Також не варто використовувати у ванній кімнаті після дотику герпес НЕ помивши руки, тому що це може поширитися і перетворюються на генітальний герпес. Також не чіпайте очей або W / вихід, так як і пральні міг отримати рогівки герпесу. Це найкраще, що ви не чіпайте його взагалі, тому що є деякі випадки, які вона поширюється на ваших руках. Також цікавим фактом = 70% американців мають вірус, але більшість людей не отримати фактичний герпес.