Великий наконечник для об’єктивів Хеллоуїн контакт

Це Хеллоуїн, чому б не носити одяг на новий рівень? Хеллоуїн контактні лінзи (і загальних спеціальних ефектів контакт лінзи “” або званого “дзеркала прикраса”), ви можете зробити це вам. Якщо, з урахуванням здоров’я і безпеки Ваших коментарях нижче, Хеллоуїн контактів не може бути ідеальним покриттям для життя людей у ​​вашому одязі!

Зв’язатися фільм спецефекти, телебачення і театр протягом багатьох років для ціни, яку ви можете собі дозволити, рок, і подальші кроки використовуються. Ви можете знайти декоративні контактні лінзи в різних стилях. Від простих кольорів (червоні і зелені очі я хочу бути досі, очима іноземних рептилій?) Склад (зебра, зірки, квіти, X є …) Як збільшити кількість гарбузів смуг випромінювання виконують напередодні Харлоу для всіх видів використання для декоративних Suterusugarasu.

Хеллоуїн стиль контактів і деякі великі дизайну, представила в цьому році включають в себе: гіпнотична спіраль, котяче око, очі вовка, орла очима, налитими кров’ю очима, полум’я, все біле, і чорне. Це дійсно ваш творчий колеса крутяться, нехай не так? Що буде в кінці цього року на?

У вас є вибір змінних, коли ви читаєте для об’єктивів Хеллоуїн контакт, бути сильними цілому (білок ока), або просто учень (очей) слід розглядати покриті. Багато з обох типів, рішення про те, як легко чи важко проводиться залежно від вашої точки зору.

Я як би вид ви дуже корисно. Ви, наприклад, змінити свою позицію, як спеціальні символи (якщо це можливо, зокрема, якщо вампір Лестат грає самого себе – тому що вона може теж спробувати вампір)? Сильні спеціальні ефекти пострілів, в тому числі цілий часто тіло “”, щоб стати більш інших людей, щоб створити всеосяжний, повністю змінилася. Але ви, мабуть, просто “обличчя”, щоб підкреслити час, дух часу або абстрактні поняття. Це останній варіант, милий погляд шаруватих і графіки в ваших очах, як тимчасове татуювання, може бути тільки річ.

Нинішній прикраси лінзи Деякі улюблений Resident Evil є / “Радіоактивні” ознаки, такі як пов’язані з символами покер, щоб знайти, і зірки – смуга на піщаних дюн на знак долара, Ku одному гнізді, незалежно від смайлик Особа, очі хижаків, очима іноземців, як Дарт Вейдер і ситхів. Для своєчасної і назавжди, щоб знайти свій стиль і дизайн, враховуючи всі наявні варіанти лінз для Хеллоуїна.

Відповідальне використання спецефектів контактні лінзи для Хеллоуїна або інших критичних за часом і безпеки, FDA сказав, залучення ліцензованих фахівців з догляду за очима. Насправді, це законно. Декоративні контактні лінзи, які виправити або використовуються може привести до пошкодження очей або неналежне вже знаєте, в кінцевому рахунку, або сліпоту. Таким чином, лікар торговий для Хеллоуїна контактні лінзи в ваших очах бачу необхідності, щоб сподобатися, а й отримати інструкцію перед установкою і відповідні приписи у разі потреби. Якщо ви зробите це, ви повинні носити рецепта лінзи, якщо нормально. Навіть те, що), декор будь-якого об’єктива зберігання (якщо ви не будете купувати онлайн чи ні, не потребують рецепту, це незаконно.

Деякі речі вашим лікарем, декоративні контактні лінзи носять щодня, щоб сказати вам, не застосовуються. Я думаю, що вони особливі. Сон і плавання, купання разом, якщо не, не використовуйте їх до участі у заходах, що вимагають чіткого бачення, як водіння або експлуатації важкої техніки і таких страв. Простому англійською мовою – можна поранитися кимось.

Довгострокового використання, так як Хеллоуїн контакти можуть викликати стрес або інфекція, будь ласка, не носити довгі, тривали. Вони повинні бути ретельно очищені, продезінфіковані перед кожним використанням, відповідно до вказівок лікаря.