ін’єкційний особи наповнювачів – введення

Як один стає старше, ефект від віку, спадковості, сонце, гравітація і спосіб життя надають згубний вплив на шкіру обличчя і тіла. Особа є найбільш відкритої частини тіла є частини, де зміни шкіри є найбільш очевидними, і ця частина є те, що всі турботи про перший в прагненні продовжувати пошуки молодих.

Особа зміни очевидні. Там збільшується розвиток зморшок і складок, як основної тканини підшкірної рідшає і є втрата обсягу і повноти. Іншою причиною утворення складок і складок на шкірі обличчя є постійне або часте використання м’язи вираження в шкірі. Спочатку використання цих м’язів призводить до утворення динамічних зморшок, які зникають, коли м’язи цієї конкретної частини обличчя відпочинку. Таким чином, виходить, що широко відомі як зморшки або глабеллярних лінії (між бровами), лінії лоба (горизонтальні лінії на лобі на пошук, які також називаються лініями сюрприз) і гусячі лапки (лінії, що розходяться з кутів очей). У кінцевому рахунку ці динамічні зморшки стають більш постійними і залишаються, навіть коли ми розслабити м’язи вираження. Подумайте, шматок паперу, яка складається і відкрив кілька разів. Наприкінці початкової м’яким раз стає постійним і помітним.

Верхня поверхня не тільки частина обличчя залежить від віку та інших факторів, зазначених вище. Переміщення вниз ми бачимо, носогубні складки, глибокі канавки, що йдуть від сторін носа до кутів рота. Крім цього, йдуть від кутів рота майже в такому ж напрямку, що і носогубні складки, які маріонеткові лінії, так звані, тому що ці рядки роблять людину схожим на маріонетку.

Вирішення цих проблем є простою, відносно недорогого і безпечного ін’єкції гелевидний речовина, відомі під назвою лицьовій наповнювач або наповнювач шкіри в основний області шкіри. Ін’єкції цього обсягу під шкірою призведе до шкіри на кулі і відновлення втраченої повноті, в той же час викликаючи вищерозміщених зморшок або складок на шкірі, щоб стати дрібних до такої міри, що вони навіть зникають. Ці наповнювачі можуть бути використані не тільки видалити складки і зморшки, але також використання для них, щоб збільшити обсяг на обличчі, а також інші частини тіла. Таким чином ми можемо змінити форму носа для тих, хто кілька плоским носом, збільшити щоки у тих, хто запалі щоки, губи збільшити для тих, хто хоче сексуальніше, великі губи, або навіть збільшити підборіддя тих, чиї підборіддя менше, ніж хотілося б. Модні тенденції змінюються, і наповнювачі можуть бути використані для збільшення тих частин тіла, які бажано моді того часу. Переміщення вниз по тілу, можна збільшити груди з наповнювачами, або збільшити сідниці для підвищення сприймається сексуальності.

В ідеальному випадку речовина вводять повинні бути безпечними для організму людини і не викликає жодних побічних ефектів, як можна ближче за хімічним складом як природні речовини в шкірі це можливо, і бути в змозі до кінця. Технічно багато формулювання були введені в останні роки, які намагаються наближатися до цього ідеалу стан справ.

До них відносяться:

Гіалуронова кислота. Гіалуронова кислота є природним компонентом дерми шкіри. Він утворює позаклітинний матрикс і надає шкірі обсяг і пружності. Оскільки гіалуронова кислота є природним речовиною в організмі людини, наповнювачі з цього матеріалу не збуджують будь алергічні реакції і вважається абсолютно безпечним. Гіалуронової кислоти можуть бути змінені в певних марок, так що вона триває довше в організмі до поглинання. Прикладами популярних наповнювачів гіалуронової кислоти Juvederm (також в народі називають Juvaderm або Ювідерм) і Рестилайн (також відомий як Restalyne або Restalyn). Гіалуронова кислота наповнювачів може тривати від кількох місяців до 6 місяців (Restalyne) до 1 року (Juvaderm)

Колаген. Одним з основних компонентів позаклітинного матриксу, він відповідає за міцність і еластичність шкіри. Колаген наповнювачі, як правило, отриманий з бичачої джерел і може призвести до виникнення алергічних реакцій. Таким чином, тестування алергії зазвичай рекомендується, якщо використовувати колагенові наповнювачі. Приклади наповнювачів колагену бичачого походження Zyderm і Зіпласт. Інший тип колагену наповнювач, отриманих з людської шкіри менш алергенними. Прикладами цього є Cosmoderm і Cosmoplast. Як довго колагену наповнювачі в останній раз? Близько 3 – 6 місяців.

Hydroxylapatite. Це нетоксичний, біосумісні мінеральної природі зустрічаються в людських зубів і кісток. Малий мікросфер гідроксилапатиту суспендується в гелеподібної середовищі, такий як Radiesse, які використовуються як наповнювачі для середніх і глибоких зморшок і складок особи і щік. Як довго Radiesse останній раз? Близько 12 – 18 місяців.

Людський жир. Це формує найбільш природним наповнювачів, як це відбувається від власного жиру тіла пацієнта. Цей жир, як правило, збирають ліпосакції від сідниці жиру або жиру в черевній порожнині, промивають і накачуватися в зморшки і складки. Ліпосакція, однак має свої власні ризики. Як довго ін’єкції жиру в останній раз? Це залежить від техніки збору врожаю жирових клітин (менш травматично прибирання і менше розривів живих жирових клітин дозволяє більш тривалий результат), і області ін’єкції (ефект триває довше, в районах, де менше руху, такі як задня рук і щік, і менше в областях, де є постійний рух, такі як губи і рот місцевості). Усереднення не менше 3 років.

PMMA (поліметилметакрилат). Широко використовується для сідниць (Бразильська прикладом), поліметилметакрилат є нерассасивающіхся і вважається постійним наповнювачем. Artefill є наповнювач складається з мікросфер ПММА змішується з бичачим колагеном. Як довго Artefill останній раз? Взагалі довічно.

Полі-L-молочної кислоти. В даний час показано для корекції мімічних втрати жиру у людей з ВІЛ. Бренд відомий як Sculptra. Ефекти тривають протягом 2 років.

Такі основні типи особи наповнювачів у загальне користування естетичного практиків. Це рекомендується звернутися за консультацією до ваших довіреною досвідчений лікар естетичної перш ніж ви вирішите стати на будь-яку введення філерів, щоб отримати кращі результати.