як уникнути складок шкіри

Ви зазвичай більш імовірно, будуть судити фізично з вигляду або стан шкіри, яка у вас є. Якщо Ви відчуєте, що ваша шкіра не те, що тонкі і гнучкі, як це було раніше, то, можливо, зморшкуватої шкіри є те, що ви збираєтеся визнати. Тепер питання в тому, чи можемо ми обійти його?

, Думаючи, що ми просто покласти кінець те, що б прийти природним і не може бути абсолютно уникнути, так це тільки те, що більшість експертів вірять Там були досягнення в галузі дерматології предметом яких особи можуть скористатися, а також домашнього лікування , які виявилися досить ефективними.

Ті продукти, що містять альфа-hydroxic кислоти або АНА є підходящими для використання, наприклад, від лосьйонів або кремів. Це зазвичай перегонки з молока, фруктів і цукрової тростини і містить вітамін А, який очищає від мляві клітини шкіри на зовнішній поверхні шкіри. Це сприяє вироблення колагену, який заповнює в зморшки, а також позбутися від вільних радикалів, які можуть пошкодити шкіру.

Рідко, тільки руйнівний ефект, який може взяти місце дискомфорту шкіри. Для вас спробувати продукт, який ви використовуєте, масаж невелика кількість, що на невеликий шматочок шкіри за вухом, так що ви дізнаєтеся, якщо вона викличе у вас ніяких проблем з шкірою хворобливість. Це те, нормально для вас, щоб використовувати тільки ви дізнаєтеся, він не стає червоним.

Ви повинні також відлущує шкіру два рази на тиждень, щоб здирати мертвих і сухих клітин шкіри і сприяти організму виробляти свіжі клітини. У зв’язку з цим, шкіра стає зволоженою – Таким чином, крем або зволожуючий крем вбирається краще.

Борозни можуть бути запобігти природним шляхом тертя шматок алое віра, щоб ваше обличчя як яблучна кислота включається в сам лист. Можна додатково використовувати папайї за умови, що він може по суті стравлюють верхній шар шкіри за рахунок ферментів, що вона складається з.

Нанесіть зволожуючий крем, щоб зберегти вологу в шкірі після ви миєте обличчя щоранку. В ідеалі, це має включати SPF30 тому він може захистити вас від ультрафіолетових променів сонця, які також причиною борозни, щоб вийти. Ви також можете використовувати додаткові природні процедури, яка використовує вологі авокадо, оскільки вона містить антиоксидант, який є вітаміном Е.

Застосування пом’якшуючих на вашому обличчі не єдиний метод, який можна використовувати, щоб тримати очей на вашому раціоні, а також пити багато води й інший спосіб, що ви можете зробити, щоб уникнути борозни з’являлися. Їжа, яку ви їсте повинна бути багата омега-3 і 6 жирні кислоти, які допоможуть вам досягти здорової клітинної структури шкіри.

Ви повинні також працювати стійко, як це допомагає захистити загальний стан здоров’я і збільшити циркуляцію крові до шкіри. Ви не повинні пити і не курити багато, оскільки це протидіє метою всіх заходів обережності, ви використовували, щоб запобігти борознах.

У нас є схильність до надмірних використанням м’язів обличчя кожен раз ми стикаємося з занадто багато стресу, таким чином, мімічні зморшки зі складками в шкіру. Для запобігання такого розвитку подій, не надто часто хмуритися або підняти брови від здивування очі.

Останнє, але не менш важливо, якомога більше, намагайтеся залишатися в приміщенні, особливо між 10 ранку і 4 вечора влітку, враховуючи, що цей час, що дуже жарко. Якщо ви повинні вийти, носити капелюх і навіть пару відтінків, а також парасольку, щоб захиститися безпечних руках.

В даний час, ви думаєте, що, швидше за все, для нас, щоб рухатися з такою зморшкуватою шкіри? Відповідь: Так, за умови, ми зробимо правильні кроки. переживає лазерна хірургія або час вводиться з деякими хімічними речовинами в організм може коштувати вам дуже дорого і навіть змусити вас терпіти зовсім небагато в порівнянні з болем методиками, викладеним вище, які можуть бути доступними, тому у виборі, що буде працювати краще для вас, краще намагатися ці кроки в першу чергу.