у мене жирна шкіра. начебто

У вас жирна шкіра, і все ж ви не робите. Це вік, стара дилема про те, що ми тепер позначені як комбінованої шкіри. Ваша шкіра стала жирна в певних областях, а й інші райони як і раніше сухо. Ви в даний час стикаються з не одним, а двома різними типами шкіри згорнуті в один. , Що буде працювати на суху шкіру, не обов’язково буде кращим вибором, і те ж можна сказати і про лікування жирної шкіри.

Так що з сухим лущення шкіри і вашої жирної шкіри викликає біль плями, що ви будете робити?

Перш за все, зупинити стресу. Стрес тільки посилить будь-якому стані шкіри у вас є, так що це важливо для вас, щоб прийняти ваш тип шкіри, зробіть глибокий вдих, і дізнатися способи турботи про ваше маслянисті речовини, а також ваші посушливих районах. Оцінити ваш рівень жирності і сухості і вирішити, наскільки серйозна кожен з них.

Якщо один є більш серйозним, ніж інші, наприклад, ваша T зоні надзвичайно жирна, але щоки не надто сухими, то у вас немає, як багато причин для занепокоєння про сухій шкірі і може поставити більше вашої уваги турбота про маслянисті речовини.

Комбінована шкіра дасть вам як жирної і сухої шкіри, але в різних областях вашого обличчя. Найбільш поширені області жирної шкіри буде у вашій Т зоні. Ця область належить до Вашого лоб, ніс і підборіддя, що залишає ваші щоки як носіїв сухої шкіри.

Однак, як комбінована шкіра означає, що ви можете мати поєднання типів шкіри, ви можете мати жирність і нормальної шкіри, яка є гладкою шкірою, яка і вимагає менше уваги. Просто тому, що жирна шкіра і суха шкіра часто приходять у форматі Т-зони, це не означає, що ви будете відчувати те ж саме.

Кожна людина має різні потреби шкіри, але коли мова йде про лікування Вашої шкіри, все, що вам потрібно зробити, це звернути увагу на різні типи, як крайня конкретних областей з точки зору жирність і сухість, і заглянути в те, що може бути причиною надмірного жирність або dryness.With правильні продукти догляду за шкірою, турбота про вашу шкірі не повинно бути великою проблемою, і ви можете швидко знайти баланс між вашою жирної районів і посушливих районах.

Завжди очисти перш. Все обличчя буде потрібен хороший мити, перш ніж покласти будь-які інші продукти на ньому. Не забудьте обрати миючий засіб, який буде хорошим балансом для вашої шкіри. Ви ж не хочете всі масла, щоб бути повністю видалені з вашого обличчя, а ваша шкіра буде тільки зробити більше, і ваша суха шкіра, безумовно, не потребує більше вологи вони від нього. Завжди погладити вашу шкіру сухою тримати принаймні деякі з ваших натуральних олій на вашому обличчі.

Зволоження сухих областях вашого обличчя, але нічого не купують занадто жирної і не використовуйте занадто багато. Надлишок масла і вологи на вашому обличчі буде мати тенденцію мігрувати в інші райони, тому тримаєте його світла і від вашого маслянисті речовини.

Ви можете вибрати, використовувати маски для лікування вашої жирної області кілька разів на місяць, або як часто, ви виявляєте необхідно, щоб допомогти полегшити кількість масла ваша шкіра виробляє. Існують різні типи масок, тому якщо у вас є пороку схильні жирної ділянки шкіри, ви можете спробувати лікарський маску. Якщо ні, то ви можете використовувати основні маски, щоб допомогти ввібрати зайву олію.

Уникайте використання в’яжучих на вашому обличчі, але ви можете використовувати меншу форму тонера, таких як шкіра або освіжувачі тоніків. Таким чином, навіть якщо рідина потрапила на сухих ділянках вашого обличчя, то результати будуть не дуже драматичні з точки зору більш сухості.

Крім того, не забувати про важливість правильного харчування, занять спортом і залишатися зволоженою. Ці три речі поліпшить вашу шкіру в цілому і може допомогти збалансувати деякі з проблем, ваше тіло може відчувати, яке може бути, що веде до надлишки масла або сухості.

Дайте вашій шкірі правої любові, і вона, у кінцевому підсумку дійти відповідь любові.