лінгвальні брекети STB більш передбачувані

Передбачуваність є важливою річчю, щоб розглянути, коли справа доходить до дужки. Зуби повинні мати можливість рухатися в правильному положень і рухів, які можна легко передбачити, коли дужки встановлені в роті. Лінгвальні брекети STb є ті, які можуть бути дуже передбачуваним. Це відмінна річ, щоб бачити за свої потреби.

Типовий набір дужками буде працювати з деяким типом конструкції, яка використовується для коригування іншого типу незначною проблемою. Вона може бути використана для корекції переповненості зубами або отримати місце бути видалені. Вона також може працювати, щоб отримати зуба, який опуклі або далеко назад, щоб бути в змозі отримати у відповідності з іншими зубами. Різні типи процес установки використовуються в якості засобу допомоги, щоб отримати ці ефекти, щоб працювати на своїх потреб.

Коли дужки встановлені вони будуть оброблятися з метою переконатися, що певний сценарій працює. Це використовується в тому, що зуби будуть мати можливість рухатися в заданому моди. Це використовується як засіб допомагає поліпшити передбачуваність дужки.

Одна з основних причин, чому це передбачуваність деяких загальних приходить від того, як тільки кілька зубів будуть оброблятися з цими дужками. Тільки передні зуби будуть використані тут. Там не буде ніякої потреби хвилюватися про інших зубів, які могли б у кінцевому підсумку викликає суттєві тип впливу на зуби протягом всього процесу.
Ця передбачуваність є те, що справжнє перевагу в порівнянні з звичайним типом системи випрямляч. Проблема суміщення є те, що в той час як вони можуть працювати, щоб отримати його зуби виправлені ніхто не може по-справжньому знати, чого очікувати, коли вони використовуються. У багатьох випадках наслідки випрямляч може працювати з різною швидкістю успіху. Це може легко вплинути на ефективність суміщення. Коли лінгвальні брекети STb використовуються точні специфікації, як зуби рухатимуться буде легко для одного, щоб бачити.

Завдяки яким передбачувані ці брекети мовами STb дужки будуть ті, які не збираються вимагає стільки технічне обслуговування як ще одна форма може зажадати дужки. Це відбувається від того, як весь процес може бути прорахований заздалегідь. Коли вона використовується необхідності мати справу з великою кількістю відвідувань стоматолога буде скорочено. Витрати пацієнта на ці дужки будуть скорочені в результаті не мати справу з відвідинами занадто багато лікарів.

Таким чином, лінгвальні брекети STb є фігурні дужки, які пропонують більше почуття передбачуваності, ніж інші види брекетів. Ці брекети є ті, які можуть працювати з хорошим кількістю контролю. Вони не будуть ті, які можуть працювати у випадкові способи, як випрямляч може. Завдяки цій передбачуваності дужки буде легше для людини, щоб обробляти і може навіть стати більш доступною через те, як менше відвідувань лікаря буде необхідно.