лазерна епіляція може збільшити щільність волосся для деяких чоловіків

Близько 55 мільйонів американських чоловіків мають деяку ступінь втрати волосся, створюючи тим самим потенційно великий ринок для ефективної вдома лікування.

HairMax LaserComb може бути варіант для чоловіків, які не хочуть платити за хірургії відновлення волосся, але які також не мають високі очікування. Він забезпечує певну довжину хвилі світла, який стимулює волосяні фолікули, стверджує, що її виробник, Lexington International.

У дослідженнях виробника, пристрій збільшило кількість товстих волосся в 93 відсотках із 120 користувачів. Середнє збільшення густоти волосся було 19 волосків на квадратний сантиметр – приблизно 20 відсотків у поліпшенні хтось з рідкісними волоссям.

Пристрій коштує $ 545 і повинні бути використані від 10 до 15 хвилин в день, три рази на тиждень для підтримки ефекту.

На відміну від лазерної капот лікування, які доступні в клініках і охоплюють всю шкіру голови, може коштувати сотні доларів за лікування і потрібно повторювати щонайменше два рази на тиждень.

Трансплантація волосся забезпечують більш постійне рішення, але як правило, коштують тисячі доларів.

Актуальні ліки, такі як Rogaine, запустити близько $ 10 за пляшку для спільного, але виробляють лише скромні результати для деяких користувачів.

Лазерна гребінець волосся не підкріплені рандомізованого контрольованого дослідження, проведені незалежними дослідниками, говорить д-р Пол Cotterill, президент Міжнародного товариства відновної хірургії волосся.

Пристрій може бути краще всього підходить для людей, які серйозно ставляться ріст волосся, наприклад, тих, хто проходить пересадка волосся і хочуть збільшити результат у домашніх умовах, каже він.

“Ця нова лазерна гребінець не зашкодить, і це може допомогти у збереженні волосся”, Cotterill говорить. “Але я хочу, щоб сторонні дослідження -. Дослідження, що не були зроблені тими, хто виробив це”

Інші пристрої лазерної епіляції волоски знаходяться на ринку, але не отримав FDA дозвіл на пред’являють претензії ефективності. Sunetics, яка продає кисті волосся лазера, подає заявку на оформлення FDA, говорить Джон Carullo, директор з маркетингу компанії.