знайти крем для обличчя для сухої шкіри – не роблять цих поширених помилок

Це неймовірно кількість дезінформації там, коли справа доходить до шкіри продуктів. Є так багато нестандартні продукти з шкідливими інгредієнтами даний час на ринку сильно, що багато людей потрапляють у пастку в покупці неефективною, або навіть гірше, шкідливий продукт. Якщо ви шукаєте крем для обличчя для сухої шкіри, переконайтеся, щоб уникнути цих поширених помилок:

Якщо цього не зробити досить досліджень
Більшість людей просто під’їхати в найближчий магазин і купити крем вони бачили на екрані телевізора. Або крем з яскравим і Сама сонячна упаковку. Це сила великі гроші компанії витрачають на рекламу.

Справа в тому, ці компанії витрачають так багато грошей на рекламу, а в оплаті супермоделей, які рекомендують ці продукти, вони не так багато грошей, щоб витрачати на дослідження та розробки продукту – речі, які будуть дійсно сприяти кінцевому користувачеві, що це ви. Так що, не роблять ту ж помилку і зробити деякі дослідження в продукт, який ви хочете купити. Які інгредієнти він містить? Чи працює це для інших? Чи є гарантія, задоволеності клієнтів? На ці питання ви повинні бути в змозі відповісти на будь-який продукт ви купуєте.

Купівля продуктів з хімічними речовинами всередині
Це найпоширеніша помилка, коли мова заходить про покупку крем для обличчя для сухої шкіри. Найбільш поширені креми містять шкідливі хімічні речовини, щоб зробити їх дешевше у виробництві і привабливими для клієнтів. Парабени зазвичай використовуються консерванти в цих кремів. Це хімічні консерванти, які можуть викликати серйозні побічні ефекти в довгостроковій перспективі. Духи також використовуються в ці продукти, щоб їх більш привабливими для клієнтів. Справа в тому, аромати також хімічні речовини, які можуть викликати побічні ефекти, такі як подразнення шкіри.

Мінеральні масла зазвичай використовують в зволожуючі креми. Хоча вони можуть забезпечити полегшення від сухості, вони також роблять шкіру залежить від них. День, коли ви забули або припинити використання цих кремів, ваша шкіра стане ще сухіше, ніж раніше.

Не купувати продукти з натуральними інгредієнтами
Ця помилка природно випливає з попереднього. Хороший крем для обличчя для сухої шкіри буде містити тільки натуральні інгредієнти, що зволожувати шкіру ефективно, без будь-яких побічних ефектів.

Інгредієнти, як вакаме – бурих водоростей Японського моря. Вакаме зберігає шкіру м’якою і еластичною, а також захищає від ультрафіолетових променів сонця. Cynergy TK містить функціональні кератин – білок, який складає більшу частину нашого клітини шкіри. Це допомагає у збереженні нашу шкіру здоровою і красивою.

Хороший крем для обличчя для сухої шкіри також містять натуральні, рослинні масла макадамії і авокадо. Ці масла проникають глибоко в шкіру і зволожує їх ефективно. Манука мед – спеціальний мед отриманий з Нової Зеландії, також відмінний зволожуючий агент і вона має антибактеріальну та антиоксидантну якості теж, які допомагають зберегти шкіру здоровою і стійкість до пошкоджень від вільних радикалів і забруднення навколишнього середовища.

Тепер, коли ви озброєні знаннями, знайти крем для обличчя для сухої шкіри містить натуральні інгредієнти. Ви можете мати, що м’яка, гладка шкіра знову повернувся!