важливі речі, які потрібно знати про кремів проти зморшок

Ніхто не любить, щоб побачити появу зморшок, що пояснює збільшення числа проти зморшок крем продуктів в останні роки. У вашому місцевому магазині, є багато баночок і тюбиків стверджують, що зробили все від стирання процес старіння, щоб забезпечити вам той же молодий вигляд, що у вас у вашій двадцятих років. Питання в тому, ці продукти доставити те, що вони стверджують? Хоча жоден крем проти зморшок, не можемо повернути назад стрілки годинника, є певні інгредієнти в цих продуктах, які можуть поліпшити зовнішній вигляд вашої шкіри і зменшити поява тонких ліній і зморшок. Ключ у тому, щоб зрозуміти, як читати етикетку і переконайтеся, що ви купуєте крем проти зморшок, продукти, які містять ефективні інгредієнти для боротьби зі зморшками.

Важливі інгредієнти, які ви повинні шукати

Хороші креми проти зморшок містять ефективні інгредієнти. Зазвичай, коли ви використовуєте на позабіржовому крем проти зморшок, він містить низьку концентрацію певних інгредієнтів у порівнянні з рецепту брендів. Таким чином, ви не повинні чекати повної підтяжки обличчя від Slathering вашої шкіри з цим крем проти зморшок. Тим не менше, якщо ви обираєте крем з правом інгредієнти, ви дійсно можете очікувати вашого обличчя, щоб виглядати молодше і більш свіжим протягом дня.

Один популярний інгредієнт проти зморшок продукти крем ретинол. Ретинол вітамін похідної. Він також є потужним антиоксидантом, який може боротися з впливом вільних радикалів в навколишньому середовищі, які призводять до процесу старіння. Зрештою, це дійсно може допомогти поліпшити зовнішній вигляд вашої шкіри. Однак, якщо ви вагітні або плануєте завагітніти, ви не повинні використовувати продукт, який містить вітамін А або будь-який з його похідних.

Ще один інгредієнт для Вас, щоб дивитися на це гідрокси кислот. Причина, по якій оксикислоти ефективних інгредієнтів для боротьби зі зморшками, що вони можуть відшаровуватися мертвої шкіри на поверхні і сприяє здоровому росту клітин шкіри під ним. Кінцевим результатом є більш гладкою з більш рівномірно пігментовані шкіри і загальний молодший зовнішній вигляд. Ви повинні пам’ятати, що гідроксильні кислоти підвищують чутливість шкіри до перебування на сонці. Таким чином, ви повинні переконатися, що ви носите ваш сонцезахисний крем кожен день, коли ви використовуєте крем проти зморшок з гідрокси кислот в ньому.

Є багато інших потенційно ефективних інгредієнтів, які ви повинні шукати в креми проти зморшок, в тому числі коензиму Q10 і кинетин. Коензим Q10 є живильною речовиною, що може зменшити поява зморшок, особливо навколо очей, без шкідливих побічних ефектів. Було встановлено, що коензим Q10 може захистити шкіру від сонця, якщо вона застосовується, перш ніж відправитися на вулицю.

Кінетін є відносно новим інгредієнтом в світі кремів проти зморшок. Вчені досі не впевнені, як вона може допомогти зменшення зморшок на вашому обличчі. Ранні дослідження показали, що він може допомогти вашій шкірі вологу і продукти можуть навіть стимулювати утворення колагену, речовини, яка відповідає зміцнити вашу шкіру і підтримують її пружність.

Принесіть кращу ефекти від ваших кремів проти зморшок

Крім вибору належного інгредієнтів, є певні речі, які ви повинні розглянути для підвищення ефективності проти зморшок крем.

Підтримання гідратації шкіри

На додаток до пити вісім склянок води щодня, щоб зберегти шкіру зволоженою і здоровою, ви також повинні додати вологи зовні всередину Це може бути зроблено за допомогою поповнення масла і вітаміни, які допоможуть омолодити шкіру шляхом додавання поживних речовин , яка була втрачена в результаті впливу на навколишнє середовище і процес старіння. За особливої ​​турботи про вашу шкіру за допомогою кремів проти зморшок, що містять масла і поповнення додаткових вітамінів та поживних речовин, ви можете допомогти, щоб тримати ці зморшки на затоку.

Захист від сонця можливості

Використання крем проти зморшок з SPF буде робити багато чого, щоб зберегти шкіру безпечним від шкідливих променів сонця. Багато продукти поставляються з цим захистом можливостей, і ви можете бути впевнені, перевіривши етикетку для букви “SPF” і номер. Це скаже вам, що крем проти зморшок поставляється з вбудованим сонцезахисним кремом і скільки захист продукт пропонує.

Типи зморшок, які можна боротися

Не кожен тип зморшок можна боротися з використанням кремів проти зморшок. Ці продукти є ефективними для ущільнює шкіру і дає вам свіжий погляд, але вони не розглядають зморшки таким же чином, як пластичний хірург може. Будучи актуальні рішення, вони не можуть розтягнутися старіння шкіри або постійно зменшити зморшки. Найкращі типи зморшок, які можна боротися цими продуктами невеликі лінії посмішки навколо очей, лінії сміху навколо рота, і більш глибоких зморшок на лобі.