Як піклуватися про кращих перукарських ножиць

Якщо ви тільки що купили штраф перукарських ножиць, то ти робиш те, що необхідно, щоб піклуватися про них? Кращі перукарські ножиці, як відомо, дорогі і якщо ви хочете, що інвестиції захищені протягом тривалого часу, вам доведеться вжити заходів, щоб тримати їх збереглися в ідеальному стані, що означає регулярне технічне обслуговування.

Один з багатьох способів, ви можете подбати про кращих перукарських ножиць є їх очищення й змащення їх, коли це необхідно. Звичайно, ви повинні будете зробити це правильно, щоб уникнути проблем у вашій перукарські ножиці, тому ми зібрали кілька кроків, щоб направляти вас. Ось деякі з речей, вам знадобляться:

• Ваші перукарські ножиці. Переконайтеся, що вони високої якості і не з тих, дисконтний магазин.
• Зубна щітка або зубочисткою
• чистою сухою тканиною або паперовим рушником
• маслом або мастильним матеріалом за вашим вибором. Використовуйте мастило, яка поставляється з ножицями.

Оскільки лопаті повинні бути чіткими будьте обережні зі своїми пальцями. Ви можете випадково порізався при поводженні з вашим перукарських ножиць. Далі, дотримуйтесь цих кроків, щоб забезпечити велику стан ваших перукарень ножиць:

1. Візьміть зубну щітку або зубочисткою і чистити між лопатами з особливим акцентом на центральну площу гвинта. Переконайтеся, що ви зішкребти крихітні шматочки волосся і накопичений залишок волосся продукту.

2. Потім промити під перукарські ножиці холодною або теплою водою, щоб позбутися залишків, акуратно протерши ножиці насухо паперовим рушником або чистою сухою тканиною.

3. Потім змастити леза вашого перукарські ножиці, переконавшись, що ви отримаєте досить навколо ключової гвинт. Для запобігання корозії і тримати, що стрижка плавно, використовуйте краплі олії раз на тиждень.

4. Висушіть ножиці з чистою тканиною і зберігати їх у мішечок або футляр, де вони можуть бути в безпеці від подряпин і інших пошкоджень.

Чому очищення перукарські ножиці? Ну, якщо ви професійний стиліст, ви будете мати, щоб підстригти волосся на щоденній частоти, тому волосся, продукти і натуральні масла з волосся можуть накопичуватися на лопатях і навколо гвинта стрижень, викликає корозію і пошкодження. Якщо ви уважні і очистіть леза регулярно, ви продовжити термін служби вашого ножицями у великий шлях. Захистіть ваші інвестиції і виконувати регулярне технічне обслуговування на вашому методами укладання!