Чотири Поради для запобігання шкоди навколишньому середовищу шкіри

У цій статті ви дізнаєтеся, як навколишнє середовище викликає передчасне старіння, але що більш важливо, ви будете читати чотири поради про те, як запобігти пошкодження шкіри. Такі питання, як сухість, рівень рН, видобуток нафти і сонячні плями все це призводить до передчасного старіння. Якщо ви хочете, щоб уникнути таких проблем, я пропоную вам продовжити читання, як їх запобігти.
Порада № 1: запобігти пошкодженню сонця
Ми всі чули про шкідливого впливу сонця на шкіру. Незалежно від сезону, він як і раніше досягає шкіри і викликати проблеми, такі як сонячні опіки, сонячні плями, крайня сухість і шкірясті текстурованою шкіри. Це один з найбільших екологічних проблем шкіри доводиться мати справу з. Ультрафіолетових променів може викликати рак шкіри розвиватися, як кроти і веснянки з’являються частіше і темніше.
Щоб уникнути необхідності застосовувати сонцезахисний крем на обличчя, вибирайте крем з SPF вже в ньому. Носіть капелюх, коли ви перебуваєте за межами для додаткового захисту.
Порада № 2: Запобігання ушкодження вітром
Навіть якщо це називається опіком, обвітрене насправді тип подразнення шкіри. Цей стан виникає, коли вплив сильного вітру видаляє верхній шар шкіри, який містить ефірні масла. Без належного масло зберегти клітини шкіри гідратований, поверхня шкіри стає червоною, сировину, і дуже сухим.
Захистіть себе від вітру з високою якістю біологічних бальзам для догляду за шкірою. Бальзам діє як бар’єр краще, ніж лосьйон, оскільки він не проникати в шкіру так, як лосьйон, створення реального фізичного бар’єру між шкірою і вітру. У місцях, де вітер дуже сильний, хустку на обличчі є найкращим захистом.
Порада № 3: запобігання шкоди від забруднення води
Жорстка вода води з більш високими, ніж нормальні рівні кальцію та магнію. Хоча мінерали великі, коли є занадто багато у вашій воді, він буде висушують шкіру і залишити залишок на поверхні. Передчасне старіння стимулюється сухість і мінеральний залишок, на обличчі якого наводить до зморшок і пігментація шкіри або пігментних плям.
Оснащення Вашого будинку з фільтр зворотного осмосу може видалити хлор з вашої води перш, ніж вона торкнеться вашої шкіри. Він усуває мінерали, які викликають шкірі висохнути, і, отже, полегшення вас від сухої шкіри.
Порада № 4: запобігти збитку від забруднення повітря
Забруднюючих речовин в повітрі навколо нас заважає нормальній рН шкіри. Це може призводити до його кислої або лужної, залежно від виду забруднення шкіри піддається впливу. Це супроводжується ненормальним випуску в олії зі шкіри, яка насправді природний захист нашої шкіри. Природної системи детоксикації організму порушується, що призводить до акне. Забруднюючі речовини в повітрі також заохочувати вільні радикали, які прискорюють старіння.
Щоб захистити шкіру від забруднення повітря, товсті бальзам на обличчі допоможе. Знову ж, фізичний бар’єр між шкірою і забрудненого повітря дуже важлива для захисту його від забруднюючих речовин. Крім того, мити обличчя часто робить великі різниці. Якщо це можливо, мити обличчя кожен раз ви повертаєтеся в закритому приміщенні від забрудненого міста. В іншому випадку, проводити очищення обличчя тканини у вашому гаманці, і не забудьте повторно особи бальзам після цього.
анти старіння шкіри догляд