слідувати простий анти старіння керівництво по догляду за шкірою

Для того щоб бути ефективним, анти старіння шкіри догляд керівництво має бути дуже легко дотримуватися. Подивимося правді в очі, люди, як правило, не дотримуються наступного докладного і що не можна робити і, отже, проти старіння шкіри напрямків медичної допомоги лікування повинно бути простим і зрозумілим.

У цій статті, я спочатку дамо короткий список порад, які допоможуть вам зберегти вашу шкірі залишатися молодий вид, а потім я дам вам трохи поради щодо вибору продуктів по догляду за шкірою.

По-перше, давайте почнемо з порадами:

Порада № 1: Пийте багато води, принаймні 8 склянок на день. Як ви напевно знаєте, 70% нашого тіла складається з води, тому, стверджуючи, що рівень гідратації має вирішальне значення для здоров’я нашої шкіри, будучи найбільшим органом нашого тіла.

Порада № 2: Тримайтеся подалі від сонця, особливо між 10 ранку і 3 годинами дня Це час, коли УФ-променів сонця (які є найбільш шкідливими для вашої шкіри) досягають свого піку найсильніших. Не обманюйте себе хмарність, бо УФ-випромінювання може проходити через хмари, так як вона може проходити через воду, а також. Отже, не думайте, що ви в безпеці, якщо ви знаходитесь у воді і відчувати себе прохолодно.

Порада № 3: Якщо ви не можете уникати перебування на сонці, використовуйте сонцезахисний крем, але не перестарайтеся. Сонцезахисні лосьйони розраховані відповідно до фактором сонячного захисту (SPF), в межах від 2 до 30 або вище. Чим вище число, тим більше захист від сонця. Лосьйон з SPF 15 або вище, вважається надійним захистом. Однак, сонцезахисні засоби містять хімічні речовини, шкідливі для шкіри, так бути попередженим, що довгострокове використання сонцезахисних кремів в кінцевому підсумку може принести більше шкоди, ніж користі. Отже, моя порада полягає у використанні сонцезахисних кремів економно і тільки тоді, коли ви не можете уникнути впливу сонця.

Порада № 4: Завжди надягайте захисний одяг. Під впливом сонячних променів, завжди переконайтеся, що ви носите капелюх з широкими полями якої відтінки вашої шиї, вух, очей і голови. Крім того, носити сонцезахисні окуляри, які блокують 99 до 100% від УФ-променів.

Порада № 5: Уникайте штучної засмаги. Тримайтеся подалі від засмаги і соляріїв, а також таблетки і загар загар макіяж. Ви, напевно, не знають цього, так знати, що засмага таблетки мають кольору добавка, яка перетворює вашу шкіру помаранчевим ви приймаєте їх. Цей колір добавка може бути шкідливим. Також слід пам’ятати, що засмага продукти макіяжу не сонцезахисні лосьйони і, отже, не буде захищати вашу шкіру від сонця.

Рада № 6: анти старіння керівництво по догляду за шкірою не було б повним, якби я не згадати про важливість дієти. Бачте, багато пошкодження шкіри викликано так званих вільних радикалів, які, кажучи простою мовою, великі молекули пошкоджують клітини в нашому організмі, у тому числі клітин шкіри. Дієта, багата темно-зелені, листові, овочі, такі як шпинат і брокколі протидіятиме шкоди, заподіяної цими вільними радикалами.

На додаток до дотримуючись вище поради, ваш анти старіння шкіри лікування має бути доповнене з використанням продукту високої якості шкіри. Загалом, є два основних критерії, що продукт по догляду за шкірою повинні виконати для того, щоб бути кваліфіковані як високої якості:

По-перше, вона повинна містити компоненти, які стимулюють вироблення колагену і еластину. Це білки, які відповідають за нашу шкіру виглядати молодо і твердою. Коли ми стаємо старше, ці білки стають поступово все виснажені і так наша шкіра починає провисати і утворюють зморшки. Інгредієнти, такі як Cynergy TK знайдені в продукції високої якості шкіри догляд для себе науково було доведено, щоб звернути назад процес виснаження цих білків.

По-друге, високу якість догляду за шкірою продукт повинен містити інгредієнти з антиоксидантними властивостями, такими як нано-Lipobelle H-EQ10. Як вже згадувалося в одному з рад по боротьбі керівництво по догляду за шкірою старіння, вільні радикали відповідальні за багато пошкоджень страждають на наших клітинах шкіри. Антиоксидант інгредієнти інгібують активність цих вільних радикалів, тим самим покращуючи тонус і текстуру шкіри.

На закінчення, ці кілька рекомендацій, на основі яких ваш анти старіння шкіри лікування. Якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про те, що потрібно звертати увагу при виборі продукту по догляду за шкірою, відвідати мій сайт по догляду за шкірою сьогодні.