п’ять уроків краси

Ультра-Bold або моно-брови? Neon вилиці? Гігантські луки, зроблені з волосся? Може бути, ні – але ось п’ять красу падіння уроки з дизайнерів, що ми можемо насправді приймати близько до серця.

1) Не overpluck брови: моделі носили густі і моно-брів, брови, які були пофарбовані або пофарбовані в різноманітних квітів. Суть в тому: після відбілювання сезонів і навіть голити їх, брови були сміливими на цей раз, і тонкі, ймовірно, виглядати застарілим до осені.

2) Якщо ви фарбуєте волосся, фарбувати платинова блондинка: Armani, Chanel і Yves Saint Laurent має бути на щось. Зробити це виглядати сучасно з обрізаними скорочень Армані або піти на плечей боб, як видно на Валентина Юдашкіна.

3) Якщо ви більше в ретро волосся, робить Бріджит Бардо або Ангели Чарлі зірки вашу красу ікон (натхнення: Chloe, Rochas)

4) Червона помада (і помади в цілому) прохолодніше, ніж будь-коли, і найдешевший спосіб глем до вашого спорядження: купити одну з нових Rouge Шанель ті Coco для вершкового, легкий у застосуванні текстури, або поглянути на MAC нові таблоїд діапазоні.

5) димчастий очей все ще диміти: оновити зовнішній вигляд жирним олівцем для очей цієї осені (натхнення: Джон Гальяно, Пол Костелло)