природні Treament догляду за шкірою для акне

Як згладити вибоїстій дорозі акне учасника

Природний догляд за шкірою для лікування акне буде завжди ставитися до тіла першого, основного потоку медицині і без рецепта лікування акне завжди лікувати симптом, як причина, яка не так.

Акне з’являється на шкірі, і це природна реакція на хочете, щоб лікувати його там. Але задумайтеся на хвилину Як я прищі? Прищі не відбуваються на вашій шкірі, так що б вона не має сенсу лікувати причину. Прищі буде відбуватися в більшості випадків гормональні порушення. Якщо ви хочете позбутися від прищів краще місце для початку зсередини.

Шкіра є дзеркальним відображенням внутрішнього здоров’я вашого body.Acne та інших захворювань шкіри зовнішній знак напружених систем в організмі. Є багато умов, які можуть сприяти утворенню акне. Herdity і сімейного анамнезі акне часто підозрюють у contibutor до акне. Вірогідність розвитку акне є вище, але це не означає, що акне буде розвиватися. Heridty не є основним чинником.

Прищі можуть виникнути в період статевого дозрівання, коли статеві гормони (андрогенів) у хлопчиків і (естроген) у дівчаток порушується нормальна функція сальних glands.Too багато масла проводиться і в поєднанні з мертвими клітинами шкіри, які застрягли в foliclles, що дозволяють бактерії та інфекції розвиватися. В результаті акне або інших шкірних захворювань.

Дорослий акне може бути з різних джерел, а також.

стресу (емоційна і метаболічних)
У жінок, регулятори гормонів
наркотиків
Погане харчування
порушення сну
токсичних кишечника і паразитів

Найбільш поширеною причиною гормональні порушення, крім статевого дозрівання є токсикоз кишечника. Candida також є серйозним чинником токсикоз і гормональні порушення.

Високий емоційний стрес дуже руйнівними для всього тіла, і може призвести до порушення нормального гормонального балансу всього тіла, у тому числі skin.If у вас високий рівень стресу лікування не буде ефективним у боротьбі з акне, незалежно від того, яка причина, так що постарайтеся зрозуміти, стрес і отримати його під контролем.

3 простих кроки природного лікування шкіри при вугрової висипки

Вугор принесе велику користь від повній програмі детоксикації включаючи усунення accumlated фекалій в кишечнику. Токсичні стрес кишечника є дуже поширеною причиною багатьох шкірних захворювань. Чим чистіше кров, тим чистіше тілі, тим більше захворювань шкіри покращиться.

Поліпшення раціону, включивши багато сирих зелені, фруктів і овочів, jucing краще, як тіло може assimulate рідин і переварити набагато простіше і швидше, ніж їсти сирі фрукти та овочі цілком. Існує велика різноманітність книг і рецептів на jucing з багатьма чудовими і смачні рецепти.

Зменшення або усунення рафінованого цукру, продуктів з білого борошна, гідрогенізованих масел і насичених жирів тваринного безсумнівний плюс не тільки, щоб допомогти очистити акне, але зробити значні поліпшення для вашого здоров’я, а також.

Після очищення і поліпшення в раціон ви даєте ваше тіло назад здатність зцілювати. Для вашої шкіри чисті органічні продукти догляду за шкірою, які харчуються поживних речовин до шкіри допоможе в процесі загоєння існуючих пошкоджень, які набагато швидше.