отримати вид зимового засмаги без сонця

У зимові місяці ми часто починаємо відчувати пастоподібних і білий. Ви можете почати жадають виглядати і відчувати себе сонце шкіру тон ви відчуваєте протягом літніх місяців. Вірте чи ні, може бути способом отримати вид справжньому здоровим взимку тьмяний загар просто є певні продукти.

яких продукти дадуть вам, що влітку світіння?

Є антиоксидантів міститься в червоних, помаранчевих і жовтих кольорових продуктів, які можуть допомогти дати вашому обличчю і шкірі здорове сяйво. Харчування здорового кількість цих видів продуктів харчування може фактично відображати у вашій шкірі. Такі речі, як червоний перець, морква, апельсини, сквош або жовтий перець може допомогти створити більш здоровий вигляд, а також ряд інших переваг.

Каротиноїдів, знайдених в цих фруктах і овочах несуть відповідальність за завдяки чому шкіра виглядає яскравіше і здоровіше. Дослідження показали, що навіть їдять достатньо високою кількість фруктів і овочів, які багаті каротиноїдами може забезпечити теплий відтінок вашої шкіри, схожий на світіння ми часто, коли ми отримуємо легкий загар влітку.

виробляють тьмяний загар засмаги в порівнянні з традиційними

Деякі дослідження показують, що навіть світіння, або тьмяний загар, досягнутий з продуктами насправді може виглядати краще, ніж реальна засмагу. Люди в дослідженні було запропоновано оцінити граней, що містять три різні групи, ті, із засмагою, а також caretenoid пігментації, ті, з реальним засмаги і тих, хто тільки caretenoid пігментації. Більше разів, ніж не думали, що учасники колір обличчя і тонус шкіри тих, хто в caretenoids єдина група виглядала самим здоровим і найпривабливішим. Це досить вагома причина, щоб з’їсти більше жовтих, помаранчевих і червоних фруктах і овочах.

здорове сяйво зсередини і зовні

Хороша новина в тому, що, вживаючи в їжу ці продукти, щоб допомогти поліпшити зовнішній вигляд вашої шкіри і досягнення тьмяний загар ви також отримаєте ряд інших переваг для здоров’я. Існує багато досліджень, що показують, що каротиноїди можуть допомогти поліпшити функціонування імунної системи, що робить ваше тіло більш стійкі до ряду стану здоров’я. Вам також буде додавання низки інших антиоксидантів у вашому раціоні, вживаючи в їжу здорові продукти це так, ви не тільки виглядати краще, але ви, ймовірно, відчувають себе краще теж.

Наша шкіра часто може бути показник нашого внутрішнього здоров’я так що має сенс що здоровий на вигляд світіння створений їсти фрукти і овочі можуть вказувати у вас є здоровий блиск на внутрішній, а також.