отопластика, які повинні мати вух

Отопластика є косметичної хірургії використовується для зміни форми зовнішнього вуха. Отопластика кандидатів вибрати для хірургії в спробі виправити різні порушення слуху, включаючи вуха, що спалахи з черепа, занадто великий, асиметричні, деформовані або пошкоджені вуха, а також microtic і відсутніх органів. Отопластика не впливає на здатність людини чути, це в першу чергу попередньо, тому що пацієнт не задоволений зовнішнім виглядом своїх вух.

Вухо перебудови хірургії часто попередньо, тому що ці органи, як правило, спалахи з голови. Це пов’язано зі збільшеним чаші раковини, який викликає орган бути занадто помітним. Ця операція часто називається вуха закріплення тому після операції вони, здається, були втримав тому в голову. Насправді, хірург робить розріз за органом і видаляє невеликий клин хряща від Конча. У результаті менше відстовбурчені вуха.

Коли хтось відчуває, що вони мають дуже великий вуха як правило, тому їм не вистачає відповідних складні вздовж протівозавітка (зовнішній край вуха). Хірург може змінити протівозавіток шляхом точного і заданої подряпин на передній поверхні органу. Ці подряпини послабити хрящів дозволяє хірургові складати і змінити його відповідним чином через розріз, зроблений в спину.

Цей спосіб звичайно не вимагає постійного швів. У деяких випадках за розміром вух, хірурги видалять хряща. В основному це робиться через розріз за органом, але іноді це може бути необхідно для хірурга, щоб зробити розріз на передній поверхні. Коли це необхідно, хірург робить розрізи в складки так, щоб шрами будуть приховані і з’являються мінімальні.

У разі пошкоджених органів або ті, які були деформовані або відсутні від народження, поєднання цих методів можуть бути використані. Забудова хрящ може також бути необхідним. Це робиться шляхом видалення матеріалу з іншої ділянки тіла і включення його в новий орган. Дрібні шматочки використовуються в хірургії вуха формування найчастіше взяті з ребра або іншого вуха.

Ці типи отопластика обширні і тільки попередньо кваліфіковані та досвідчені пластичні хірурги, щелепно-лицевої хірурги, або ЛОР. Результати в цілому сприятливі, але досконалість не слід очікувати. Це дуже важко, щоб змінити сильно деформованих або пошкоджених юшку, і ще важче створити новий і вона виглядає природно і нормально. Однак результати, як правило, краще, ніж раніше умова.

При спробі виправити нерівні або незбалансованої вух, отопластика може бути ефективним. Але важливо пам’ятати, що невеликі асиметрії є нормальним і що досконалість не слід очікувати від операції. Рідко бачив обидва вуха в той же час і так отопластика повинні виконуватися тільки коли дисбаланс є серйозним.

Отопластика, як правило, попередньо на дітей у віці від 5-14. Більшість вуха повністю виросли віці до п’яти років. Дорослі можуть мати операцію зробити з мінімальними ризиками, однак оптимальні результати досягаються, коли пацієнт молодий і хрящ ще надзвичайно податливим. Ще одна перевага того, процедуру в молодому віці є те, що діти можуть уникнути більш дражнити і навішування ярликів, які часто супроводжують видних або деформовані вуха.