нових процедур пластичної хірургії – термаж тіла

Тіло Термаж є відносно нової процедури радикальні області Пластична хірургія. Так, це процедура виконується ви бачите на багато шоу макіяж телебачення.

нових процедур пластичної хірургії – термаж тіла

Багато людей задаються питанням, як знаменитості може втратити розмір сукні так швидко з очевидно робив. Відповідь процедури, відомої як тіло термажа, який зазвичай використовують при лікуванні обличчя і шиї слабкість. Тіло термажа вважається інноваційні та безпечні косметичні варіант, який заснований на радіочастотної енергії, яка додається до шкіри.

Тіло процедури Термаж часто називають radiothermaplasty, Терма-ліфт або Терма-круто. Лікування не є хірургічна процедура, яка показала ефективність тимчасових правильний Лакса шкіри живота, але Термаж може також застосовуватися для підйому інших частинах тіла, включаючи сідниці, стегна і руки.

Харчових продуктів і медикаментів (FDA) схвалило процедуру термаж в 2002 році, спочатку для лікування зморшок на обличчі і зморшки. З тих пір, збільшуючи посилання з ТВ-шоу сприяння результати призвели до процедури отримувати додаткові дозволи на широке використання лікування на будь-якій ділянці тіла.

Хоча майже кожен може пройти термаж тіла, люди, вік яких становить від 35 до 60 є ідеальними кандидатами на процедури у зв’язку з м’якою і помірною даний в’ялої шкіри в цьому віці. Підтяжки шкіри процедура призначається, щоб бути постійним, але це може бути досягнуто тільки при відповідному обслуговуванні і наступних програм.

У масовий прорив, Термаж також використовується для успішного лікування розтяжок і вільної шкіри живота після вагітності або чудові втрата ваги, особливо у огрядних пацієнтів. Проте ця процедура не рекомендується для жінок одразу після пологів, за винятком, якщо вони зроблені, які мають дітей, тому що ефект буде втрачений з наступної вагітності.

Типова процедура термаж триватиме від 30 до 90 хвилин в залежності від площі, що підлягає обробці і вже існуючі умови. Люди з імплантованими серцевих пристроїв, в тому числі кардіостимулятори, слід уникати проходить процедури термажа за рахунок енергії радіочастотного нижче поверхні шкіри в колаген. Зокрема, енергія може заважати функціонуванню серцевих пристроїв, істинний лиха. Термаж не вимагає розрізів, ін’єкцій або хірургії. Тим не менш, людей, що приймають нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП), такі як напроксен, преднізон і ібупрофен, повинні уникнути цього.

Рішення про тілі процедури термаж не той, який слід сприймати легковажно. Обов’язково проконсультуйтеся з кваліфікованим пластичної хірургії, щоб визначити, якщо це рішення для вашого стану.