вітаміни догляду за волоссям

Медична наука довела, що, коли є дефіцит вітамінів, мінералів і заліза, ніж ми стаємо слабкими і його виконання робить нас здоровими знову. Дефіцит вітаміну A, B3, B6, B4, фолієва кислота, вітамін E, F і мінералів, таких як залізо, кальцій і магній, натрій і калій прямо або побічно пов’язані із труднощами волосся. Такі проблеми, як сухість волосся, падіння волосся і білим волоссям, пояснює нам, що слід їсти їжу, багату вітамінами.

які джерела:

Вітамін А, який працює особливо для волосся і шкіри. Він міститься в зелених овочах і фруктах жовтого відтінку, квасоля, груші та злаки. З іншого, і для усунення труднощів волоссям всіх типів залізо, мінерали повинні бути прийняті, які знаходяться в сезонних фруктів і овочів. Регулярне вживання таких фруктів і овочів робить волосся сильними і блиск. Вітаміни та мінерали є прихильниками кожного друга, як вітамін D допомагає в підтримці відповідної кількості кальцію і фосфору. Але важливо, щоб взяти його в належній кількості, так що тіло приймає вітаміни і мінерали належним чином.

Всередині Слід також зробити: Це навряд чи буде такої їжі часто у відповідній кількості. Саме тому проблеми, як сухість, падіння і відбілювання волосся є природним. Таким чином, їжа, яка багата залізом, фосфатом заліза, кальцію, магнію, натрію і калію повинні бути зроблені. Всі ці мінерали не тільки видаляє є недолік, але також корисні при видаленні трудність травлення і анемію.

боротьбі з анемією і мати здорове волосся:

Анемія через дефіцит червоних кров’яних клітин в тілі, оскільки вона зменшує забезпечують кисню до тканин. Через які багато проблеми стикаються як падіння волосся, сухість волосся і т.д. Для зняття дефіциту крові в тілі дуже важливо дбати про їжу звички. Живильні і збалансоване харчування є найбільшим задоволенням анемії. Наприклад необхідно мати заліза і фолієвої кислоти в продуктах харчування і все це може бути просто пройти через зелений овочі, свіжі фрукти, салат, молока, сиру і вершкового масла.