багато людей використовують ботокс, щоб допомогти боротися з ознаками старіння

Таким чином, ви думаєте, що ви старіння і починають показувати ознаки? Ботокс може бути відповідь, але, перш ніж вибрати це як ваша відповідь, ви повинні знати деякі цікаві речі про ботокса.

Наприклад, чи знаєте ви, що це було для лікування ледачий очей і цервікальної дистонії? Так, це вірно, це ліки не завжди просто лікувати wrinkles.It був використаний протягом 50 років для інших речей, крім розслабляючий лінії похмурого погляду.

Коли справа доходить до фактичного використання ботокса, щоб позбутися від лінії похмурого погляду у Вашій особі, ви можете знати, що існує багато помилок щодо цього товару. По-перше, люди кажуть, що це може паралізувати м’язи вашого обличчя, якщо застосовується неправильно. Це просто не відповідає дійсності. Насправді ж, що лікар вводить досить, щоб зупинити тільки деякі рухи в області ін’єкції, повністю не перешкоджає руху. Це дозволить зупинити подальше лінії похмурого погляду від формування.

Застосування цього продукту не призначений, щоб допомогти людям приховувати емоції, які зазвичай легко покаже на їхніх обличчях. Це просто означає, щоб зупинити їх хмурився або корчив інші лицьові жести, які стали звичкою протягом багатьох років, в результаті чого лінії, щоб сформувати в процесі старіння шкіри обличчя.

Перед Ботокс застосовується, лікар матиме пацієнта сидіти в зручному положенні сидячи, але відкинувшись зручно. Вони також надати деяку місцеву анестезію, так що пацієнт комфортно. Після цього почнеться ін’єкцій.

Ця процедура не займе багато часу, і, безсумнівно, поліпшити зовнішній вигляд лицьової області, які колись були сильні лінії в них. За ущільнює області з лініями обличчя виглядає молодше. У порівнянні з іншими процедури для обличчя пластична хірургія, дана процедура досить неінвазивні.

Після процедури, лікар матиме брехня пацієнта у вертикальному положенні протягом декількох хвилин. Після цього пацієнт буде доручено Не лягайте протягом принаймні 4 години, щоб вони могли уникнути будь-яких набряків і синців. Забій, як правило, не є чинником, за допомогою ін’єкцій ботокса.

Результати Ботокс змінюватись, але найбільш останні 3-4 місяці. Після цього рух буде поступово повертатися до області, яка була утруднена, а тому, що пацієнт не був у змозі виконувати рутинні руху, що частина їх особи, вони не заподіяти більше шкоди, як тільки вони можуть рухатися знову. Якщо рух дійсно стає проблемою, викликаючи більш складки, вони завжди можуть повернутися в будинок і інше лікування зроблено.