Як вибрати кращий солярій.

Спроба вирішити, що є кращим солярії часто в оману споживача. Якщо співробітники салону добре освічені, то вони повинні бути в змозі допомогти вам вирішити, який солярій буде відповідати вашому типу шкіри і бажаного результату краще. На жаль, це не завжди так, і споживачі змушені вирішувати для себе. Помилка номер один, що кожум’яки зробити те, що вони вважають, якщо він мигалками і виглядає дорого, то вона повинна бути гарною. Проблема з цим типом мислення є те, що багато виробляє більше уваги на зовнішній вигляд своїх кабіни для засмаги, ніж фактична продуктивність. Нижче ви знайдете список питань, які можуть допомогти вам вибрати правильний стенд.

1. Яка загальна поєднанні потужності лампи блоку?
. Чим вище потужність стенду Чим більше влади за нею, який, швидше за все призводить до кращого засмагу.

2. Що таке час експозиції стенду?
. FDA регулює максимальну кількість часу на сесії, на основі живлення пристрою. Таким чином, нижній максимальний час більш потужні пристрої.
б. Друга перевага малих часів сесія є зручність скоротити час сесії.

3. Який тип ламп робить стенд використання?
. Низького тиску люмінесцентні лампи є найбільш поширеними ламп, що використовуються в соляріях і схожі на ті, в комерційних освітлення стелі. Лампи для засмаги, значно сильніше, ніж ті, знайти в офісному освітленні цілому, але зовнішній вигляд такий же. Довгі трубки лампи входять в різні сильні сторони, але реальна різниця розмір баласту, який веде їх. Ви не можете просто покласти 200 Вт лампи в 160 ват машини і чекати, щоб отримати кращі результати. Крім того, поставивши 160 ламп потужністю 200 Вт Машина не дасть хороших результатів, і лампи вигорить передчасно.
б. Другий тип ламп для засмаги є “високий тиск” і в 2-3 “цибулини, які приходять у квадратних або круглих корпусах. Вони зазвичай знаходяться навколо особи і плечей в машинах через більш високою вихідною які вони забезпечують. Їх часто називають “косметичні”, хоча деякі високоякісне обладнання може складатися тільки з цього типу лампи.

4. Скільки годин знаходяться на лампи для засмаги?
. Вихід лампи деградує з плином часу, так що свіже ламп вище світловіддача. Взагалі лампи повинні замінюватися кожні 400-600 годин, але часто в цілях економії власники грошей салоні не буде заміни ламп.

5. Який стенд ваш улюблений?
. Більшість співробітників салону регулярно кожум’яки, і мати вільний доступ до всіх обладнанням. Вони також побачити результати кожного підрозділу на регулярній основі, і таким чином буде тільки загар в краще.

Нарешті, переконайтеся, що експериментувати з усіма різними типами устаткування. Якщо ви не задоволені результатами ви отримуєте в одному салоні, то спробуйте інший один з.