загальна інформація про операції по зменшенню грудей

Зменшення грудей є прекрасним вибором для жінок, які хочуть зменшити розмір дуже великими грудьми. Великий бюст часто є джерелом великої фізичної та емоційної болю для жінок, так як зайва вага може призвести до спини і шиї, бюстгальтер заглиблень, деформації скелета, збентеження і важко знайти одяг, який відповідає.

Яким чином діяльність по зменшенню грудей?

Існують різні методи, лікар може використовувати при виконанні операції по зменшенню. Вибір методу буде зазвичай залежать від типу тіла жінки, її потрібного розміру і відраза до утворення рубців. Традиційна процедура проводиться під загальним наркозом в лікарні або амбулаторно сертифікованого центру.

Розріз робиться у формі переверненої букви Т з нож проходить навколо ареоли і триває по вертикальній лінії від соска, щоб закінчити під складкою грудей. Як тільки розріз зроблений, хірург може видалити зайвий жир і тканини, щоб принести бюста до потрібного розміру пацієнта. Ареоли і соска також може бути зміщений вгору вище, щоб усунути зовнішній вигляд sagginess.

Посеред дороги підхід до цієї процедури, що називається “вертикальної зменшення грудей”, в якому розріз робиться тільки навколо ареоли і вертикально вниз грудей нагадують форму льодяник на паличці. З одним менше розріз, ніж традиційний метод, зазначений вище, цей метод ідеально підходить для пацієнтів, які вимагають тільки скромні зміни форми бюста.

Остаточний підхід відомий як “шрамів зменшення грудей», який використовує ліпосакцію, щоб видалити зайвий жир і тканини. У цій процедурі невеликий розріз (приблизно 1/4 дюйма) виконаний в складки. Canulla для ліпосакції потім вставляється для видалення надлишку жирової тканини. Там немає додаткової різання, рубців або біль і процедура потрібна тільки легкий сон та місцевої анестезії. Ця процедура також рекомендується для пацієнтів, хочуть зменшити асиметрію без шрамів.

Тим не менш, важливо знати, що цей конкретний метод діє тільки у випадку, коли жінка, яка хоче мати незначні операції, як ліпосакція НЕ буде видаляти міцніше (і важче) grandular тканини в грудях. Ця процедура також не робить нічого, щоб підняти груди після зниження або перемістити соски повинні вони все ще стикаються вниз.

це операції по зменшенню грудей покривається страховкою?

У більшості випадків, да-операції по зменшенню грудей покривається страхуванням. Тим не менш, це важливо для жінки, щоб зв’язатися з нею страхова компанія, перш ніж руки, щоб дізнатися те, що ступінь болю / видалення тканини вважається «медичної необхідності». Це може зажадати документацію проблем зі спиною, поточні болю або докази того, що лікар буде видалення щонайменше 500 г (або трохи більше 1 фунта) тканини.

Але, як правило, страхові компанії розуміють, що великі груди може призвести до болю та інших довгострокових проблем зі здоров’ям. Це правило, дешевше для них, щоб покрити процедури і присікти болі в зародку, ніж продовжувати платити за роки болю, хіропрактікі і знеболююче в крайніх випадках.

Приступаючи до роботи з операції по зменшенню грудей

Приступаючи до роботи з операції по зменшенню грудей так само просто, як відповісти на телефонний дзвінок і звернення до місцевої ради сертифікованих пластичних хірургів для отримання безкоштовної консультації. Якщо лікар вирішить, що ця процедура є правильним для Вас, операція дата буде встановлена, і ви будете на шляху до невеликими грудьми в найкоротші терміни!