після операції LASIK керівні принципи для довгострокового бачення і оптимального здоров’я

Отримання Lasik можете відкрити для себе новий світ діяльності, як гольф або водні види спорту для тих, хто були засмучені втратили контакти або настирливих окуляри, беручи участь у цих видах фізичної активності. Lasik або лазерної в кератомілез, є популярним хірургії використовуються для корекції зору у людей, які є короткозорими, далекоглядні або астигматизм. Є цілий ряд причин, чому так багато людей, які покладаються на носіння окулярів або контактних лінз у минулому свою чергу в Лос-Анджелес Lasik хірургії корекції зору. Для активних людей, особливо, ідея не необхідності носити окуляри або контактні лінзи може бути дуже привабливим варіантом.

У переважній більшості випадків, бачення як правило, набагато краще, ніж до Лос-Анджелесі Lasik процедура корекції очі. Lasik є широко оперував і в той час у нього є деякі ризики та ускладнення, частота цих випадків рідкісними, і процедура може отримати велику користь багатьом людям. Для досягнення найкращих результатів після операції Lasik Є кілька речей, які ви повинні уникати робити після хірургії ока Lasik.

Перед процедурою Lasik, ваш лікар обговорить кілька речей, щоб бути в курсі після операції. Він або вона також дасть вам докладно післяопераційних інструкцій і деякі з цих інструкцій може включати в себе не управління автомобіля або роботи протягом декількох днів, що робить ваш перевірити призначень, коли заплановано, уникаючи складають або дотик до ока і відмова від деяких видів фізичної активності .

Професіоналом догляду за очима буде вже провели поглиблене обстеження очей, перш ніж іти в процедурі Lasik. На додаток до ока іспит, ви лікар потребує глибокої історії здоров’я, щоб визначити, чи дійсно ви є гарним кандидатом для цієї процедури. Багато факторів можуть вплинути на загальний успіх вашого Лос-Анджелесі операції Lasik. Щоб мати хороший результат, ви повинні бути хорошим кандидатом і слідувати як до оперативного та післяопераційні інструкції, викладені вашим Лос-Анджелесі хірург корекції зору.

Колеса: око буде потрібно час, щоб решта для зцілення відбуваються. Ваші Lasik хірург, швидше за все, сказати вам не їздити протягом певного періоду часу після операції. Час може змінюватись в залежності від того, як ви лікуєте. Більшість пацієнтів Lasik дозволяється водити автомобіль протягом 48 годин після процедури, але тільки на короткі відстані. Якщо у вас виникли проблеми з зір при слабкому освітленні, можливо, буде потрібно обмежити нічного водіння протягом ще декількох днів. Крім того, деякі пацієнти Lasik відчувати деякі чутливість до світла, тому настійно рекомендується носити сонцезахисні окуляри при водінні протягом дня. Крім того, залежно від роботи, яку ви робите, ви, можливо, доведеться пропустити роботу на термін до чотирьох днів після процедури.

Увійшовши на післяопераційний догляд призначення: Ваші Lasik хірург порекомендує вам зробити призначення для післяопераційного іспити для перевірки загоєння очі. Як правило, ці призначення здійснюються одного тижня, один місяць і три місяці після операції. Важливо, щоб ці призначення після того, як ваші процедури Lasik.

Не претендуючи макіяж очей: Більшість Lasik хірурги рекомендують, що всі сліди будь-який макіяж, включаючи помади і будь-які лосьйони для обличчя бути повністю вилучені. Це правило застосовується також після операції, теж. Більшість Lasik лікарів скажуть вам утриматися від використання будь-яких складових або лосьйонами протягом 48 годин після процедури. По закінченні цього часу, це нормально носити макіяж, виключаючи макіяжу з очей. Крім того, пацієнти можуть приймати душ, але не повинні використовувати мило або умивання обличчя на обличчі протягом двох-трьох днів після операції.

Чи не торкаючись очі: Після операції, ваш Lasik лікар порадить вам не чіпати очі по будь-якої причини. Вам буде надана очні краплі, але крім цього, ніщо не повинно увійти в область навколо очей. Більшість Lasik пацієнти отримуватимуть очі щит носити під час сну, які допомагають запобігти випадкове тертя або тикати під час сну. Дотик до ока або випадкових тикати ока може призвести до пошкодження хірургії області та буде втручатися в процес загоєння.

Не беріть участі в напруженій фізичної активності: деякі нормальної діяльності може бути зроблено приблизно 48 годин після операції, але має бути зроблено з обережністю. Гольф і легкої роботи аутів все дозволено на наступний день після операції, але з будь-якого активного відпочинку, захисні окуляри слід носити. Читання, працює на комп’ютері і дивитися телевізор також залишена на 24 години після операції, але рекомендується тримати очі зволоженими з очними краплями. Через три дні, граючи з дітьми, сексуальної активності, і загоряти всі дозволено при належному догляді, прийняті для захисту області навколо очей. У сім днів напруженої діяльності, такі як біг підтюпцем, велосипед світло, і підняття важких можуть бути додані. Якщо ви пов’язані з екстремальними видами спорту, таких як каякінг, катання на лижах, стрибки з парашутом і катання на лижах, поговоріть зі своїм лікарем про те, коли ці види спорту не допускаються. Зазвичай він буде не менше трьох місяців після операції, перш ніж ви можете брати участь у цих видах діяльності.