поширені питання про порцелянові вініри і люмініри

Все більше людей, які хочуть покращити свої посмішки. Років, тому, підтяжки були так само далекі, як косметична стоматологія пішли. Тоді здавалося, що всі отримували його або її зуби побілілі. Зараз все більше і більше людей вибирають для більш значної роботи, щоб зробити свої зуби виглядають краще. Стоматологи спеціалізуються в косметичній стоматології і пропонує плани виплат, щоб зробити його простіше для пацієнтів, щоб оплатити роботу.

Порцелянові вініри і Люмініри спосіб зробити ваші зуби виглядають значно відрізняються. Тому що будь-який з цих варіантів залучення основних стоматологічних робіт, ви повинні дійсно зробити велику кількість досліджень, перш ніж приймати рішення по процедурі. Ось деякі з найбільш поширених питань про порцелянові вініри і люмініри.

Запитання і відповіді № 1 Про Вініри і Люмініри: Що спільного між шпоном і lumineer? Люмініри і вініри, виконаних з порцеляни. Вони охоплюють зуби, і використовуються для покриття відколи зуба, подовжити зуб, змінити колір зубів, або зробити зуб дивитися пряміше.

Запитання і відповіді № 2 Про Вініри і Люмініри: Які відмінності між шпоном і lumineer? Шпону постійно прикріплений до зуба. Вони замовлення для кожного зуба для забезпечення потрібної форми зуба досягається. Крім того, певна товщина зуба повинна бути вилучена, щоб звільнити місце для шпону. Люмініри тонке покриття для зубів і, як правило, рекомендується для незначних косметичних проблем. Зуб не повинен бути розведений в Люмініри бути місце на ньому.

Запитання і відповіді № 3 Про Вініри і Люмініри: Чи може стоматолог виконати будь-яку з цих процедур? Номер косметичний стоматолог повинні бути затребувані в будь-який з цих процедур. Крім того, косметичний стоматолог буде значним рівнем досвіду слід консультуватися. Переконайтеся, що ви отримаєте посилання на кваліфікованих, авторитетних косметичних стоматолог, який має досвід у виконанні цієї процедури.

Запитання і відповіді № 4 Про Вініри і Люмініри: Чи буде страхова заплатити за цю процедуру? Номер страхування не буде платити за більшість косметичних стоматологічних процедур, якщо ви не були в аварії, які пошкодили зубами і порожниною рота. Більшість косметичних стоматологи мають планів виплат, які допоможуть вам покрити витрати на фарфорові вініри і люмініри. Як правило, Люмініри є менш дорогими, оскільки вони вимагають менше підготовки існуючої зубів. Шпону процедура є більш складним, ніж Люмініри і вінірів є постійними, так і для більшості людей, вініри будуть більш дорогими.

Запитання і відповіді № 5 Про Вініри і Люмініри: Чи можу я отримати тільки один зуб фіксований, або ж весь рот має бути зроблено? Це залежить від багатьох чинників. Якщо у вас є незначні недосконалості на один або два зуби, як правило, lumineer буде достатньо. Іноді люди отримують всі свої верхні зуби зробити, щоб створити єдиний колір їх зубів.

Запитання і відповіді № 6 Про Вініри і Люмініри: Чи можу я відчуваю, що ці на моїх зубах? Багато хто відзначає не в змозі плату вініри, але деякі люди кажуть, що Люмініри помітно. Фахівці в області кажуть, що це не повинно відбуватися, якщо зуби ретельно підготуватися.