гірсутизм що це таке і як ви можете отримати за це

У стан, відоме як гірсутизм, люди будуть відчувати більше нормальної кількості росту волосся на тілі. У той час як це може вплинути на чоловіків і жінок, як правило, дами, що буде страждати частіше. Волосся зазвичай знаходиться на грудях, на обличчі, на животі або спині. Це буде темний, густий і грубіше, в більшості випадків, то волосся знайдений в іншому місці. Це не погана річ, але це незручно і небажаних сокровенних випадках.

чому це там?

Особи, які мають справу з гірсутизм хочуть знати, перш за все, як це відбувається. У більшості випадків, проблема для жінок є надмірним рівнем чоловічих гормонів. Важливо розуміти, що у жінок ці гормони зазвичай, але на набагато більш низьких рівнях. За наявності надлишкової кількості з них, зокрема, андрогени, часто результати, які є менш сприятливими, такі як з виникненням гірсутизм. Особи, швидше за все, мають більш глибокий голос, вони можуть їсти прищі і менструації цикли, які не є збалансованим і регулярним. Вони можуть мати більше м’язів, ніж інші жінки. Важливо також відзначити, що гірсутизм можуть також виникати через фолікулів реакції на ці надлишкові рівні гормону.

Якщо ви приймаєте ліки, такі як протизаплідні таблетки або стероїди, симптоми гірсутизму також відзначити, у деяких жінок. Крім того, є деякі випадки, в яких жінки мають стан як спадкове захворювання.

що може зробити гірсутизм піти?

– Осіб з надмірною вагою часто мають симптоми гірсутизму. Якщо у вас надмірна вага, кращий засіб від стану є насправді схуднути. Як ви це зробите, ваш рівень гормонів повернеться до нормального рівня.

– Засоби для видалення волосся є ще одним варіантом для використання. Ви можете використовувати креми для видалення волосся, щоб допомогти вам, а також. Переконайтеся в тому, щоб гарантувати, у вас немає алергічної реакції на ці умови перед їх використанням на великих площах.

– Якщо ви зривати ці волосся, вони, ймовірно, повернуться швидше. Це пов’язано з підвищеною кількістю приплив крові до області.

– Відбілювання продукції також працювати. Знову ж, перевірки алергічні реакції при використанні хімічних речовин будь-якого типу.

– Електроліз або лазерне видалення волосся та інші варіанти. Тут, фолікул, який виробляє волосся пошкоджений і це веде волосся від повторного зростає. Хоча дорогою, це може бути остаточне рішення вашого стану.

– Є також ряд рецепта ліки, які можуть допомогти. Анти андрогенів препарати будуть регулюватися лікарем.

Суть в тому, що гірсутизм є станом, яке ви можете звертатися і вам не потрібно жити. Щоб вибрати правильне рішення для Вас, розглянути ваші умови і тяжкість його. Крім того, дізнайтеся у свого лікаря, що є причиною його стільки хворобами, які можуть потрібно лікувати. Потім вибрати метод, який підходить з вашими вподобаннями, а також вашого бюджету.