як вибрати хірурга збільшення грудей

Жінки в усьому світі хочуть більшого, пружні груди. Мене не хвилює, якщо ви жінка з Кентуккі або Катманду – Ви знаєте, що великі груди буде великий поштовх вашої впевненості в собі, і вони підвищать вашу загальну сексуальну привабливість. Через цих очевидних переваг, які мають великі груди, це не дивно, що збільшення грудей є номером один пластичної хірургії процедура в світі.

Обрання мати збільшення грудей є простим рішенням, але знайти відповідного хірурга займає мало роботи. Якщо ви не поспішайте, щоб знайти правильний хірурга для роботи, ви можете в кінцевому підсумку дуже незадоволені своїми результатами. Найгірший варіант розвитку подій: вам необхідно мати кілька коригувальних процедур, щоб виправити погано виконуються процедури по збільшенню грудей.

Найбільш важливим фактором при дослідженні хірургів, чи є чи не хірург в списку разом з Американським радою з пластичної хірургії. Інше місце, щоб перевірити на ваших потенційних хірург Американського товариства пластичних хірургів. Обидві ці організації мають строгі керівні принципи для членства. Освіта хірурга і досвід відіграють першорядну роль у дійсно хірург є членом цих організацій. Крім того, обидві організації список спеціальностей і спеціалізацій кожного хірурга. Якщо ви знайшли хірурга ви розглядаєте для конкретної процедури переконайтеся, що він або вона має ваша процедура вказаний як спеціальності або вузька.

Поза комісій з атестації, як досвідченими ваш хірург? Він або вона є десяток або більше років досвіду роботи в конкретній процедурі? Або він чи вона нова хірург з новим медичний кабінет? Само собою зрозуміло, що чим більше “руки на” досвід хірурга з фактичною процедури, тим вища якість роботи, яку ви можете очікувати.

Збільшення грудей хірург з великим досвідом зможе показати вам велику колекцію “до і після” фотографії. Ви повинні прийняти ретельного дивитися на фотографії і результат його або її роботою.

Ваш хірург є довгий список відгуки? Так само, як до і після фотографії, список відгуки також важлива. Справді, відгуки є одним з найважливіших елементів, чи дійсно ви повинні вибрати хірурга. Деякі хірурги навіть дозволить зв’язку між попередніми клієнтами і нові клієнти (це буває рідко, але все ж відбувається).

Якщо хірург пройшов усі з вищезазначених керівних принципів, то наступним кроком для вас, щоб зустрітися з хірургом обличчям до обличчя для первинної консультації. Це відносно легко зробити: підняти трубку телефону, набрати його номер, і попросити консультацію. Більшість хірургів пропонують безкоштовні консультації для потенційних клієнтів, так що не турбуйтеся про вартість.

У той час як в Інтернеті, безумовно, є фантастичним інструментом для дослідження інформацію про будь-якому предметі, взяти те, що ви читаєте з недовірою, бо не просто не заміниш говорити безпосередньо з радою сертифікованих, практикуючий пластичний хірург. Не покладайтеся на поради та пропозиції інтернет для вашого здоров’я, проблеми! Поговоріть з лікарем, який був належним чином утворені і має великий досвід роботи з вашої конкретної ситуації. Це, як кажуть, це не є метою цієї статті, щоб забезпечити медичний рада або рекомендації! Будь ласка, зверніться до кваліфікованого фахівця, практикуючому лікаря для отримання відповідей на медичні питання.