постійне бразильського випрямлення волосся проти Юко проти Opti-гладкою

Добре, давайте говорити прямо. Протягом багатьох десятиліть, жінки африканського походження в усьому світі покладаються на різні перевірені і випробувані методи, щоб “розслабитися” своє волосся. Потім, близько десяти років тому, система Юко зробила велику сморід серед людей всіх кольорів, коли він прийшов з Японії, а потім Opti-гладкою. Тепер третій суперник бореться, щоб стати топ собаки в ставках випрямлення волосся: бразильський.

волосся-straighteningNot те, що назва може означати, бразильський є відносно нової системи випрямлення волосся, який не має нічого спільного з вощіння від лобкових волосся. Це напів-постійний спосіб випрямити волосся на голові, яка використовує кератину – а іноді і формальдегіду – приборкати навіть curliest замки. Але в той час він може бути приймають світ штурмом волосся, навіть у нього є свої недоліки …

Якщо ви розглядаєте випрямлення волосся більше, ніж просто випадковий з ночі, ви можете думати про постійну випрямлення волосся системи. Ось краще – і найстрашніше – з найпопулярніших в даний час системи на пропозицію. Пам’ятайте, що успіх буде залежати не тільки від вашого типу волосся і як суворо ви будете дотримуватися його зміст, а й від уміння вашого стиліста, – а також продукти, які він або вона вибирає для використання.

Бразильське випрямлення волосся (ака бразильського Blow-out або бразильського кератину лікування). Стиліст застосовує активні кератин, білок, що міститься у верхній шар нашої шкіри, що робить його водонепроникним як і жорсткий, хоча іноді це використовується в поєднанні з формальдегідом, які можуть бути небезпечні (див. нижче). Формула потім герметизується в волосся за допомогою гарячої праски, забираючи завивають, неслухняні завитки і хвилі. Займає близько двох годин, більше довше або більше неслухняними волоссям.

ЗА: зникне поступово, а це означає, що вона буде в кінцевому підсумку виростають і залишити вас з власних хвилях ще раз. Займає менше часу салоні і взагалі коштує менше, ніж Юко або Opti-Гладкі системи. Листя волосся з більш тіла, ніж система Юко і може бути використаний на фарбоване волосся, а в якості первинних волосся.
ПРОТИ: ефект не так довго, як Юко або Opti-Smooth – від трьох до чотирьох місяців. І якщо продукт містить фактичні формальдегід, відомий канцероген, – вам потрібно буде перевірити за салоном першого – це може повідомленнями загрози для здоров’я, і ​​для Вас і вашого стиліста, а також. Зверніть увагу, що FDA не регулює використання формальдегіду в косметиці.

Система Юко. Створений у 1990-ті роки, це може зробити будь-який тип кучеряве волосся прямо близько п’яти годин – протягом приблизно шести місяців або близько того, залежно від волосся. Після консультації зі своїм стилістом, ваше волосся будуть вимиті і розділений на сегменти, то додаток буде зроблений на приблизно 20 хвилин, в залежності від довжини волосся і т.д. Потім він буде плоским гладити і нейтралізатора буде введений на скинути облігації волосся. Потім він буде промивати, а потім сушка, стилю і, можливо, розріз. Весь процес займає приблизно п’ять годин в загальній складності.

ЗА: тривати вічно. Це означає, що ви не побачите ніяких кучеряве волосся, поки нові волосся не росте дюйма
ПРОТИ: тривати вічно. Це означає, що, коли нові кучерявого волосся росте, ви будете мати кільце завивають на верхній подальшим мертвих пряме волосся. Єдиний спосіб виглядати “нормальними” – з волоссям або повністю прямими або кучерявими повністю – це, щоб ваше волосся заново, через час порядку шести місяців, або розігнути верхній біт з випрямлення праски. Крім того, повторне застосування системи Юко може призвести до серйозних пошкоджень волосся – і не тільки кінці. Не рекомендується для використання на фарбованого волосся, оскільки це може пошкодити його занадто багато.

Opti-гладкою. За аналогією з системою Юко, але у вас буде вибір з результатів: холодна-згладжування менш завивають, прогресивні згладжування залишать вас волосся, дивиться, як ніби вона щойно була нещодавно висушений феном і тепло-випрямлення щоб вигляд був залізо- стрижень прямий (це просто вже пройшло, дорога!).

ЗА: триває вічно (див. Юко, вище). Якщо ваше волосся коротше або ви обираєте холодної згладжування, салон час буде значно зменшено.
ПРОТИ: триває вічно (див. Юко, вище). На відміну від системи Юко, однак, Opti-Гладкі претензій бути добрішими до волосся довгострокові, з меншим збитком і поломки. Чи не для фарбованого волосся.

інші способи випрямлення волосся

* Сушка феном. Багато людей прагнуть сушити своє волосся, щоб зробити його прямим і гладким, хоча часто тільки салон сушка може мати по-справжньому ефективних результатів. Може призвести до пошкодження волосся в довгостроковій перспективі.
* Випрямляч волосся. Різноманітність праски або волосся випрямлячі на ринку сьогодні – ті, з керамічними пластинами, як правило, вважаються кращими, оскільки вони працюють на ковзання по волоссю без нього ловити по краях і розщеплення. Це рекомендується використовувати їх економно спеціальними засобами / гелі, мінімізації теплових пошкодження волосся.
* Будинки відпочинку Kits. Багато чого, як зроби сам салон в стилі рутина. Застосувати випрямлення вершки, залишити на, змити, випряміть з випрямлення заліза, нейтралізувати, мити і сушити. Займає близько двох годин в загальній складності, більше для довгого волосся. Удачи!
* Прасування. Був час, коли багато молоді дівчата були свої волосся гладити – з праскою одяг – мати прямі локони. Цей процес може зайняти до години і часто зберігаються для особливих випадків. Потрібен дві людини: один, щоб покласти голову на прасувальної дошки, а інший володів заліза. Мав бути надійним другом – з відмінним зором!

Випрямлення волосся є ще одним способом, що нам, смертним справу з “трава зеленіша” синдрому. У 1970-х і 1980-х років усі мчали, щоб мати Пермі і зробити свої прямі волосся кучеряве, тепер зворотне притчею во язицех.

Якщо ви вирішите піти постійної прямий маршрут, важливо знайти салоні ви довіряєте. Бережіться, якщо ваше волосся пофарбовані, забарвлені або навіть просто виділена, так як це може вплинути на результат процесу випрямлення – навіть якщо ваш стиліст запевняє вас, що це не так!

Пам’ятайте також, що всі хімічно випрямлені волосся вимагають гарного догляду за волоссям режим тримати його добре виглядати. Це означає використання багатих білком шампунь, кондиціонер і інші анти-завивають продуктів, як блокування у всіх можливих вологи буде мати вирішальне значення у збереженні такого стилю салону.