лівою рукою ножиці для різання волосся

Хто сказав, Leftie стиліст не може мати свої власні бренди ножиці для стрижки волосся? Однією з проблем є те, що багато з цих стилісти часто починають свою кар’єру за допомогою правої рукою ножиці і він може бути набридливим адаптуватися до справжньої ножиці Leftie. Але це може бути вирішена!

Це дуже важливо почати з зсуву Leftie негайно, щоб уникнути проблем у подальшому. Ми не говоримо про тільки ножиці для стрижки волосся тут, такого роду речі повинен почати з дошкільних ножицями Leftie безпеки! Ніколи не намагайтеся змусити ліву руку до використання прямо рукою ножиці, ви можете зробити більше шкоди, ніж користі.

Правша ножиці призначені спеціально для правшів стилістів, щоб не бути перевернутий і використовуються Leftie стилістів. Деякі стилісти Leftie зробити це, відпочиваючи палець на інше кільце і, напруженість ручки планшайби замовника, який може бути незручним для них. З ножицями Leftie, вони спеціально розробляються для лівої руки і може бути легко ідентифікований. Яким чином? Насамперед гляньте на лезо, де ви покликані помістіть палець, це має бути на самому верху. Лезо, де великий палець як передбачається, йде повинно бути на дні, під лезо пальцем контролю.

Можливо, ви бачили марки ножиць, які показують оборотні механізми напруженості, яка дозволяє перемикатися ножицями навколо, і це добре для тих, хто вже звикли до різання з правою рукою ножиці і не хочете, щоб напруженість ручки до лиця голову замовника. Однак ці ножиці і раніше призначені для правшів стилістів.

Якщо ви перейшли з правою рукою ножиці, щоб Leftie один, ви, можливо, відчули проблеми при різанні. Це нормально, і відбувається те, що лопаті часто зігнути волосся замість відрізаючи через нього чисто, що робить процес укладання більше часу. Щоб уникнути цієї проблеми, спробувати і скоротити, не рухаючи пальцями, використовуючи тільки великий палець для досягнення успішних скорочень. Можливо, вам доведеться продовжувати практикувати це, поки ви не отримаєте повісити його.

Ви також можете уникнути випадкового натискання пальцем весь шлях через кільце на великий палець, тому що це тиск викликає волосся, щоб зігнути. Ви отримуєте цю звичку за допомогою правої рукою ножиці, але можуть бути легко подолані. Просто помістіть гумову вставку в кільце на великий палець, щоб ви звикнете до Ножиці з кінчиком великого пальця. Це може додатково допомогти запобігти спазми і зачеплення. Практика і практика, поки ви не отримаєте це право!