Як позбутися прищів швидко

Як позбутися прищів швидко – це питання задають тисячі молодих людей щодня у всьому світі. Ними можна керувати і в кінцевому підсумку вилікувати, не витрачаючи гроші на наркотики, відвідування дерматологів або будь-які інші продукти дивно рекламуються в засобах масової інформації. На питання, як позбутися прищів швидко має простих рішень.

Перше, що всі прищі страждають повинні зрозуміти, що будь-яка хвороба, незалежно від його фактичної медичної діагностики, є результатом закупорки тканин організму і, як організм бореться, щоб очистити / прочистити собі, процес проявляється в декількох різних способами.

Тіло працює, щоб усунути токсини і прищі просто ознака того, що вам потрібно, щоб очистити внутрішньо і зовні.

Внутрішня чистка …

Найшвидший найефективніший спосіб зробити внутрішнє очищення має розпочатися води / фруктовий сік швидко. Це очищення має бути прийнято з обережністю, але з неперевершеною здатністю швидко, щоб відновити шкіру / позбутися прищів швидко ви побачите величезне поліпшення стану вашої шкіри в зв’язку з завершенням 3 денний піст.

До початку швидко вам потрібно внести зміни в свій раціон і виключити всі слиз / кислоти формування продуктів, наприклад оброблені – Junk – фаст-фуди, кондитерські вироби і газовані безалкогольні напої, ви повинні з’їсти корисні і натуральні продукти, такі як свіжі плоди, листя овочів, горіхи, коренеплоди, свіжовичавлені соки – тобто, споживають тільки продукти, які є обов’язковими або слизу формування лужних.

Інтернет, перейдіть на Yahoo, Google і MSN або пошуку для ‘утворюють слизу і обов’язковим продукти “, так у вас є список цих продуктів.

Тоді вам потрібно дізнатися, коли і як їдять ці правильні продукти.
Було показано, що гірша їжа, яку ми маємо, є сніданок, тому що тіло проходить через природний процес очищення в період дванадцять півночі до полудня і дванадцять сніданок перериває цей очищення / детоксикації період. Тіло потім проходить через будівлю період з дванадцяти до полудня дванадцять опівночі і це, коли ваш раціон харчування має статися.

Запропонував простий план меню, щоб позбутися прищів швидко (пам’ятаєте, що це “швидкий”, щоб позбавити свій організм від токсинів, які викликають прищі):

для сніданку:
Велику склянку свіжого фруктового соку простою водою з льодом.

для вашого обіду:
Будь-які фрукти, які в сезон: яблука, дині, ягоди. Не змішуйте фрукти за один прийом їжі.

на вечерю:
Або свіжий, саморобні салати з простими заправлений лимонним соком, оливковою олією і сіллю нейодовану
або сировина і / або приготовані коренеплоди, такі як картопля, морква і селера

Не пийте рідини з вашою їжею, оскільки вони, як правило, щоб розбавити травних соків в шлунку, отже, уповільнює травлення і засвоєння і збільшення тенденції запор. Чекати цілу годину після їжі до того будь-якої рідини.

Цей простий, але надзвичайно ефективний швидко, як відомо, позбутися прищів всього за три дні.

Зовнішня чистка …

– Змінити свою наволочку будь ночі – спати на одному боці першої ночі, і переверніть її протягом другої ночі, а потім змінити його.
– Ні, в будь-який час, торкайтеся свого обличчя немитими руками. Використовуйте серветку, якщо ви свербіж.
– Мити волосся щовечора або використовувати обернути навколо вночі ковпачок, що закриває волосся, а потім мити кришку щоранку. Волосся живить бактерії і перейде до вашого обличчя через вашу подушку.
– Парові ваше обличчя, щоб допомогти шкірі виведенню токсинів через потовиділення (миску з окропом на стіл, накрийте голову рушником), або відвідати парну в тренажерному залі.
– Всі вправи допомагають організму в детоксикації та метаболізму, що може бути у вигляді біг або біг підтюпцем або просто світло аеробні вправи в стилі музики, не виходячи з власного будинку.

Прищі, так само неможливо, як може здатися, прості в управління без наркотиків і тільки використовуючи всі природні методи.

Не став зневіру – всього за кілька днів, і ви зможете вийти і показати своє гладке обличчя до світу! Я сподіваюся, що вище допоможе вам позбавитися від прищів швидко.