як лазерне лікування зміцнити ваше обличчя

Вільні провисання шкіри на обличчі, животі, руках і інших областях, дуже важко для багатьох з нас. Вільна шкіра або оболонки (покриви – медичний термін для шкіри) змушує шукати старих і не в формі, як би не намагалися ми працюємо на вулицю і спробувати залишатися у формі. У минулому ефективної підтяжки шкіри необхідних пластикових хірургічних процедур, як підтяжка обличчя і живота. Тим не менш, в останні кілька років, багато нові нехірургіческіх і лазерних методів підтяжки шкіри були розроблені. Нова технологія підтяжки шкіри неухильно стає все краще, як і машини поліпшити і як лікарі дізнаєтеся, як збільшити досягнуті результати.

Сьогодні, часто з використанням комбінації різних методів, істотного посилення шкіри може бути досягнуто без хірургічного втручання, зовсім іншому становищі, ніж всього 3-4 років тому, коли термажа, Титан, Refirme і LuxIR глибокої були введені. Є багато підтяжки шкіри рекламні оголошення, які можуть вводити в оману, так що ви дійсно повинні бути поінформованим споживачем і зрозуміти технологію, якщо ви збираєтеся для досягнення результату, який ви бажаєте. Нижче я поясню, як нова технологія підтяжки шкіри робіт і які методи є кращими.

як безопераційної підтяжки шкіри працює

Щільний, твердої шкіри потрібна хороша еластичність. Еластичність означає здатність шкіри або оболонки огризнутися або затягнути після того, як був зміщений або відірвалася від тіла. Хороша еластичність залежить від здорових колагенових і еластичних волокон, що лежать дуже глибоко, в нижній частині дерми, глибокий шар наші покривів нижче поверхні. Колагенових і еластинових волокон діють як маленькі круглі гумки, які тримають щільно прилягає покриви нашого тіла, і тягнути пухкої тканини тому, коли вона розтягується або потягнув.

Старіння, дії сонця ультрафіолетових променів (УФ) світла, куріння, стреси, надмірне споживання алкоголю і неправильним харчуванням та способом життя назавжди знищити колагену і еластину в дермі і викликають шкірні покриви, щоб послабити і провисати. Розтяжка викликаних вагітністю або швидка втрата ваги після дієти або шлункового шунтування також руйнує колаген і еластин в дермі, що призводить до провисання і втрата тонусу.

Всі лазерні та нехірургіческіх методів підтяжки шкіри, стимулюючи зростання нового колагену і еластину в дермі. Коли ви колагену і еластину тепла до 66 градусів за Цельсієм, колагенових і еластинових волокон зменшити або підтягти, і реконструйований з нового колагену і еластину. Ефект цього підтяжки шкіри і нового колагену і еластину, що глибокий контракти дерми і стає пружною і пухкої тканини затягується.

Еластину і колагену лежать дуже глибоко в дермі, і основне завдання полягає, щоб отримати достатньо тепла глибоко в дерму, щоб переробляти еластину і колагену, не обпалюючи поверхню шкірного покриву, як тепло проходить через більш поверхневі шари.

Це було досягнуто за допомогою дуже ефективне охолодження пристрою, охолоджує поверхню в той час як теплова енергія передається через поверхню, на своєму шляху до глибокої дерми. Машини, які мають цю здатність Palomar LuxIR Глибока, термаж, титану та Refirme, щоб назвати декілька.

Новий метод застосовується тепло в глибокі шари знизу. Нові лазерні технології, такі як ліпосакція SlimLipo використовує невеликий канюлі лазерних розміщується під покровом розтопити жир. Тепло також викликає скорочення і зміцнюючим вищерозміщених пухкої тканини. Цей метод був дуже ефективним для живіт і шия або подвійне підборіддя.

лазерна підтяжка шкіри

Давні часи CO2 і ербія лазерна шліфовка само ефективно затягнути ослаблені тканини. Тим не менш, відновлення було дуже важко з довгими зцілення, тривалий почервоніння і гіпо пігментації або втрати кольору після процедури. Ці методи вже не широко практикується.

Новий фракційної лазерної шліфовки є великим кроком вперед. Шляхом фракціонування або розбиваючи лазерні на безліч дрібних балки, необроблені ділянки залишаються для прискорення загоєння і ускладнення зустрічаються рідше. Новий фракційної шліфування також може йти глибше в дерму, щоб ущільнити глибокі колагену і еластину шарів. Дробові машини лазерної шліфовки включають Starlux 1540 і 2940, Fraxel, ActiveFX, DeepFX, ProFractional, і стверджую машин.

Ці підтяжки шкіри методи можуть бути використані і на найбільш ефективні на обличчі. Тому покривів зцілення потрібно, ці фракційної шліфування є менш ефективними в інших областях, таких як шия, живіт і руки.

Лазери не шляхом вибору при лікуванні провисання і в’ялість шиї, живота і рук. Ці напрямки вимагають більше теплової енергії, яка може тільки бути доставлені інфрачервоних і радіочастотних машин.

інфрачервоних і радіочастотних підтяжки шкіри

Найбільш ефективною поверхні застосовуються підтяжки шкіри машини сьогодні використовують або радіочастотним або інфрачервоним теплової енергії фірмі вільні і провисання тканини на шиї, руках і животі. Ці машини мають складну охолодження наконечників для запобігання опіків.

Ці машини можуть проникати глибоко в дерму, аж до 2000 мкм, де еластинових волокон найбільш рясні. Ці глибокі процедури необхідні для максимального зміцнення і підтяжки шкіри. Загальнодоступними машини Palomar в LuxIR Глибока, термаж, Титан, і Refirme і багато інших.

Зрозумійте, що 4 процедури, як правило, необхідно для найкращого результату при використанні обладнання. Нове виробництво колагену і еластину не відбудеться до тих пір 6 місяців після останньої обробки, тому потрібен час, щоб побачити ваш кінцевий результат.

На мій погляд, кращий результат про 20-30% покращення. Ще кращі результати можливі при використанні більш високих енергіях LuxIR глибиною, який має чудові нова система охолодження, яка дозволяє нам більш ніж у два рази енергії ми використовуємо. Новий LuxIR Глибоке охолодження з підвищеною енергією доставки також скорочує тривалість лікування.

Тим не менш, інфрачервоних і радіочастотних машин поки не може досягти тих же результатів, що я можу досягти з косметичним ремонтом, підтяжка живота, або стріли.

лазерна ліпосакція

Останнім часом нові технології лазерної ліпосакції називається SlimLipo справила чудове зміцнювальний пухкого покриву і жиру під час процесу розчинення жиру. Оскільки волокна SlimLipo лазерних розміщується під покривом, лазерний промінь має більш тісної і прямого доступу до підшкірної еластинових волокон.

Лазерна ліпосакція успішно використовується, щоб ущільнити пухкий животик, вільні руки, вільні шию, і щоб зміцнити стегна. Цей новий метод лазерної ліпосакції буде дуже важливим у найближчі роки.

який метод підтяжки шкіри краще для вас?

Ваш вибір зміцнюючий методу буде залежати від того, скільки в’яла шкіра у вас є і де вільна шкіра знаходиться. Якщо у вас є зморшки, пошкодження сонця і м’який розбещеності навколо щік і рота, то дробова лазерна шліфовка шкіри в поєднанні з Starlux 1540 і 2940 лазери є кращим варіантом.

Якщо у вас гарна шкіра, і легкої до помірної слабкість шкіри щік, шиї, живота і рук, інфрачервоний порт або радіочастотної підтяжки шкіри дасть вам 20-30% результат. Я використовую LuxIR шкіри Глибоке інфрачервоне підтяжки шкіри машини зроблені Palomar.

Якщо у вас є жиру і в’ялої шкіри на животі, руках, шиї, подвійне підборіддя, стегна або стегна, то лазерна ліпосакція це ваш кращий вибір для підтяжки шкіри. Я використовую SlimLipo лазерної ліпосакції машини зроблені Palomar.