чотири зачіску, щоб потішити круглого обличчя

Чи є у вас кругле обличчя? Якщо ви робите, ви знаходитеся в хорошій компанії – одні з кращих. Багато з найкрасивіших жінок протягом всієї історії були благословенні з видними щоки і широкі брови. Кращий спосіб зробити більшу частину вашої унікальної формою обличчя через вашу зачіску. Ось як:

1. Довгі шари – Довгі шари універсально втішно. Всупереч поширеній думці, довгі шари насправді виглядають більш тупий скоротити тієї ж довжини. Шари подовжене обличчя і дати ілюзію довжини. Не забудьте попросити свого стиліста, щоб скоротити найкоротші шар трохи нижче підборіддя.

2. Gentle Waves – Не піддавайтеся праскою! Хвилі вашого друга! Більшість жінок народжуються з невеликою хвилею їх волосся. Замість випрямлення природно хвилясте волосся, прийняти його. Використовуйте texturiser дати йому щойно прокинувся планом або почуття піднесення, щоб оживити коріння. Написано обсяг у волосся може зробити широкий, кругле обличчя виглядає більш пропорційним.

3. Довгий Боб – Боб був популярний серед жінок, так як він був представлений публіці в 1915 році і є причина, чому. Існує хороший боб для всіх. Якщо у вас не вистачає терпіння або бажання рости волосся довге, спробуйте довго біб. Попросіть вашого перукаря, щоб дати вам м’яко шаруваті, кутовий пропив трохи вище плечей. Цей сексуальний стиль досить довго, щоб досягти того ж ефекту доти, шарів, але є трохи більше фантазії.

4. Short Cuts – Багато людей скажуть вам, що у жінок з круглим обличчям ніколи не повинні мати коротке волосся. Це просто не відповідає дійсності. Ключ до короткої стрижки на кругловида жінка текстури. Попросіть вашого стиліста використовувати бритву замість ножиць, щоб дати вашому скоротити більше руху. Не забудьте застосувати voluminising і текстурування продуктів на вологе волосся перед сушкою удар. Не бійтеся того, щоб дивитися заважає, – коли йдеться про короткі Мессьє волосся сексуальніше.

Суть в тому: прийняти вашу кругле обличчя. Там немає нічого сексуальніше, ніж жінка з упевненістю.